NewsyKrzysztof Skiba nie ma hamulców. Wróży odsiadkę Andrzejowi Dudzie, a fani płaczą ze śmiechu

Krzysztof Skiba nie ma hamulców. Wróży odsiadkę Andrzejowi Dudzie, a fani płaczą ze śmiechu

Krzysztof Skiba dopiekł Andrzejowi Dudzie (fot. KAPiF)
Krzysztof Skiba dopiekł Andrzejowi Dudzie (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
18.04.2024 09:58

Krzysztof Skiba po raz kolejny nawiązał do sytuacji Andrzeja Dudy. Na swoim profilu instagramowym wieszczy prezydentowi pobyt w więzieniu. Fani muzyka nie ukrywają rozbawienia w komentarzach.

Nie ma chyba w Polsce znanego prawicowego polityka, któremu nie dostałoby się na pewnym etapie od Krzysztofa Skiby. Lider Big Cyc z niesamowitą wręcz pasją produkuje kolejne felietony na temat nielubianej przez siebie opcji politycznej. Nie oszczędza nikogo, nawet prezydenta. Andrzej Duda znowu oberwał w ostatnim poście muzyka dotyczącym spotkania Dudy z Donaldem Trumpem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Skiba uderza w Andrzeja Dudę

Z okazji spotkania Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem, Skiba postanowił napisać kilka zdań na swoim Instagramie. Oczywiście, wypowiedź miała charakter czysto satyryczny. Aby wprowadzić, wokalista skromnie nakreślił tło sytuacji.

Cieszy mnie, że Andrzej Duda spotka się z Trumpem w jego prywatnej rezydencji. Spotkanie będzie miało charakter prywatny i w języku służb nazywa się "widzenie" - rozpoczął.

Tuż po tym szybko przeszedł do ofensywy, prorokując Andrzejowi Dudzie odsiadkę. Jak twierdzi Skiba, już wkrótce prezydenta może spotkać los więźnia, dlatego jego spotkanie z Trumpem jest w pewien sposób prorocze.

Podobne "widzenia" może mieć też w przyszłości pan Anżej, dlatego już dziś możemy mówić o nim, że to wielki widzioner [pisownia oryginalna - przyp. red] - zażartował.

Fani Skiby rozbawieni żartem z Andrzeja Dudy

Pod postem, jak zawsze, pojawiły się komentarze rozbawionych fanów. Na to wygląda, że muzyk odniósł spory sukces w poprawieniu humorów swoich obserwujących.

"W USA mówią, że wszyscy w Polsce kochają Andrzeja", "Mądrego to zawsze miło poczytać i posłuchać", "Aleś mi wątrobę rozśmieszył" - czytamy.
Krzysztof Skiba uwielbia krytykować prawicowych polityków (fot. KAPiF)
Krzysztof Skiba uwielbia krytykować prawicowych polityków (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także