Kim jest Malwina Dubowska? Była narzeczona Kevina Mgleja to gwiazda popularnych seriali

Kim jest Malwina Dubowska? Była narzeczona Kevina Mgleja to gwiazda popularnych seriali

Kim jest była narzeczona Kevina Mgleja, Malwina Dubowska?
Kim jest była narzeczona Kevina Mgleja, Malwina Dubowska?
Źródło zdjęć: © KAPIF
18.04.2024 10:15, aktualizacja: 18.04.2024 10:45

O Malwinie Dubowskiej zrobiło się głośno w kontekście jej rozstania z Kevinem Mglejem. Ostatnio coraz częściej wypowiada się na temat byłego partnera w niepochlebnych słowach. A czym na co dzień zajmuje się Dubowska? Z pewnością wielu ją kojarzy!

Malwina Dubowska to była partnerka Kevina Mgleja, z którym nie tylko była zaręczona, ale ma również dziecko. Ich syn William przyszedł na świat w 2020 roku, kiedy para wydawała się być bardzo szczęśliwa. Podjęli jednak decyzję o rozstaniu, a Kevin związał się z Roxie Węgiel. Ta wydawała u niego płytę i jak sam stwierdził, zakochali się od pierwszego wejrzenia. Piosenkarka i producent są jedną z najgorętszych par show-biznesu i nie opuszczają się na krok. Wiele wskazuje na to, że są już po ślubie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Malwina Dubowska coraz głośniej mówi o Kevinie. "Doszły mnie słuchy, że opływam w luksusy"

W ostatnim czasie Malwina Dubowska coraz częściej zabiera głos w sprawie swojego byłego partnera. Zaczęło się od tego, że Roxie Węgiel wypowiedziała się na temat wysokich alimentów jakie jej obecny partner musi płacić na swojego syna. Wtedy za pośrednictwem social mediów postanowiła skomentować tę wypowiedź piosenkarki.

Doszły mnie słuchy, że opływam w luksusy, że dostaję nie wiadomo jakie przelewy - odpowiedziała aktorka.

Ostatnio wspomniała również o relacji Kevina i małego Williama. Według niej wcale nie jest tak kolorowo, jak przedstawia to producent. Zdaniem Dubowskiej jego relacja z synkiem nie jest najlepsza. Więcej na ten temat opowiedziała w rozmowie z Shownews, przestrzegając, że publiczny wizerunek wcale nie musi odzwierciedlać rzeczywistości.

Jeśli rzeczywiście Kevin spełniałby swoją rolę i sytuacja wyglądałaby tak dobrze, to prawdopodobnie nie byłoby takiej potrzeby, aby to podkreślać w każdym wywiadzie. Wówczas fakt ten mógłby być oczywisty bez konieczności ciągłego akcentowania - powiedziała Dubowska we wspomnianym wywiadzie.

Kim jest Malwina Dubowska?

Choć szersze zainteresowanie opinii publicznej zyskała po rozstaniu z Kevinem Mglejem, to Malwina Dubowska na co dzień pracuje jako aktorka. Z pewnością kojarzą się fani polskich seriali, bowiem wystąpiła ona w wielu produkcjach. Ma na swoim koncie role w "Na Wspólnej", "Pierwszej miłości", "Na dobre i na złe" czy "Belfrze". Niedawno zagrała również w "Ostatniej wieczerzy" na Netflixie oraz w "Koronie Królów". Prężnie działa również na social mediach, gdzie dzieli się nie tylko swoją pracą, ale również życiem prywatnym i codziennością z czteroletnim Williamem.

Malwina Dybowska jest aktorką i zajmuje się czteroletnim synem
Malwina Dybowska jest aktorką i zajmuje się czteroletnim synem© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także