NewsyA jednak są po ślubie? Obrączka na palcu Roxie Węgiel [FOTO]

A jednak są po ślubie? Obrączka na palcu Roxie Węgiel [FOTO]

Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?
Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?
Źródło zdjęć: © Exclusive, Instagram
15.04.2024 16:46

Od kilku dni huczy od plotek na temat ślubu Roxie Węgiel i jej narzeczonego, Kevina Mgleja. Para miała pobrać się w połowie sierpnia, jednak już teraz na placu wokalistki błyszczy złoty krążek. Jaka jest prawda?

Ślub Roxie Węgiel i Kevina Mgleja miał być wydarzeniem roku. Uroczystość, którą planowała para, miała się odbyć bez udziału mediów, choć pewne informacje zaczęły przeciekać. Kontrowersyjny związek młodziutkiej wokalistki i starszego od niej o 8 lat producenta może być już sformalizowany! Wiele na to wskazuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roxie Węgiel wzięła ślub w tajemnicy?

Od kilku dni show-biznes huczy od plotek o potajemnym ślubie Roxie Węgiel. Dziewczyna zmieniła już nazwisko w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Widnieje tam pod podwójnym nazwiskiem Węgiel-Mglej.

Zauważono także obrączki, które na palcach noszą zakochani. Czyżby to był ostateczny dowód na to, że para rzeczywiście zdecydowała się na ślub?

Obrączka Roxie Węgiel

Po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" zauważono młodą piosenkarkę z obrączką na palcu. Fotoreporterzy nie omieszkali zrobić zbliżenia, dzięki czemu wiemy, na jaki rodzaj tej szczególnej biżuterii zdecydowała się Roxie Węgiel.

Okazuje się, że w przypadku Roxie nie mówimy o skromności. To nie zwykły, prosty złoty krążek bez ozdób. To prawdziwe biżuteryjne cacko. Roxie nosi obrączkę tuż nad pierścionkiem zaręczynowym z okazałym diamentem. Symbol małżeństwa także wysadzany jest błyszczącymi kamieniami.

To nie jest jedyna zmiana w wyglądzie gwiazdy. Na jej nadgarstku zauważono tatuaż z literą K. Nietrudno skojarzyć to z pierwszą literą imienia Kevina. Czyżby Roxie zrobiła ukochanemu niezwykły prezent?

Sądzicie, że zakochani naprawdę pobrali się w tajemnicy, nic nikomu nie mówiąc, a teraz nie chcą się do tego przyznać?

Obrączka Roxie Węgiel
Obrączka Roxie Węgiel © Exclusive | EXCLUSIVE1
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także