NewsyRoksana Węgiel sprawiła sobie tatuaż. To prezent dla starszego partnera?

Roksana Węgiel sprawiła sobie tatuaż. To prezent dla starszego partnera?

Roxie Węgiel, Kevin Mglej
Roxie Węgiel, Kevin Mglej
Źródło zdjęć: © KAPIF
13.04.2024 09:36

Roxie Węgiel jest do szaleństwa zakochana w swoim partnerze, Kevinie Mgleju. Jej uczucie jest tak silne, że młoda gwiazda postanowiła wyrazić je tak, by wszyscy o nim wiedzieli. Zrobiła sobie wymowny tatuaż.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej są parą już ponad rok. Na początku musieli mierzyć się z hejtem, zwracano bowiem uwagę na sporą różnicę wieku, jaka jest między nimi. Kevin jest od swojej narzeczonej starszy o osiem lat i ma już dziecko ze związku z aktorką, Malwiną Dubowską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roxie Węgiel i Kevin są już po ślubie?

Od jakiegoś czasu chodzą plotki, że para, która wielką uroczystość planowała na drugą połowę sierpnia, jest już po ślubie. Świadczyło o tym podwójne nazwisko wokalistki, użyte w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w której można sprawdzić dane o firmie, jaką posiada Roxie.

Roxie Węgiel i Kevin noszą także obrączki, które rzucają się w oczy. Czyżby para rzeczywiście chciała zachować dla siebie moment ślubu, że zrobiła to potajemnie? Co z pierwszym tańcem, co do którego wokalistka nie ma wątpliwości, że będzie wzruszający?

Roxie Węgiel wytatuowała znak dla Kevina?

Na ostatnim zdjęciu Roxie, które zostało zrobione do katalogu reklamowego firmy, z którą współpracuje gwiazda, można zauważyć szczegół, którego wcześniej na ciele wokalistki nie było.

Chodzi o tatuaż, najwyraźniej zupełnie nowy, bo na poprzednich zdjęciach nie można go dostrzec. Roxie Węgiel na nadgarstku wytatuowała sobie literę "K". Trudno nie skojarzyć tego z imieniem jej ukochanego, Kevina.

Czyżby piosenkarka chciała w ten sposób przypieczętować uczucie, które jest między parą i przesłać przyszłemu (?) mężowi intymną wiadomość, że zawsze będą już razem? Jednocześnie wszyscy wokół wiedzą już, do kogo należy serce Roxie, dała o tym znać jasno i dobitnie. Widać to jak na dłoni.

Roxie ma nowy tatuaż
Roxie ma nowy tatuaż© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także