Newsy"Wydarzenie roku". Nastoletnia Roksana Węgiel weźmie ślub! Podano datę

"Wydarzenie roku". Nastoletnia Roksana Węgiel weźmie ślub! Podano datę

Kiedy odbędzie się ślub Roksany Węgiel? (fot. KAPiF)
Kiedy odbędzie się ślub Roksany Węgiel? (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
07.04.2024 10:04

Od kiedy Roksana Węgiel i Kevin Mglej ogłosili zaręczyny, fani zastanawiają się, kiedy odbędzie się ślub. Osoba z bliskiego otoczenia artystki puściła parę z ust. Zapowiedziała "wydarzenie roku".

Roksana Węgiel i jej narzeczony, Kevin Mglej, są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, że wszyscy oczekują, aż para oficjalnie ogłosi datę ślubu. Chociaż informacje nie padły z ust 19-latki lub jej partnera, w tej kwestii nastąpił istotny przełom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kiedy ślub Roksany Węgiel?

Osoba z bliskiego otoczenia artystki porozmawiała ze Party.pl i zdradziła, kiedy Węgiel z Mglejem planują stanąć na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że nastąpić ma to już w sierpniu, a konkretnie w drugiej połowie miesiąca. Nawet jeśli uda jej się przejść do finału "Tańca z Gwiazdami", nie musi się obawiać o brak czasu.

Zaproszenia zostały już wysłane do gości. Nie mają oni jednak szczegółowej wiedzy na temat tego, jak będzie wyglądać ceremonia:

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału "Tańca z Gwiazdami", to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy.

Biorąc pod uwagę fakt, że 19-letnia piosenkarka nie chce organizować dużego, medialnego wydarzenia, więcej informacji możemy usłyszeć nieprędko. Ogromne zainteresowanie uroczystością z pewnością jednak pokrzyżuje jej plany.

Ślub Węgiel "wydarzeniem roku"?

Jak sugeruje informator Party.pl, już w drugiej połowie sierpnia możemy być świadkami wydarzenia roku. Co ciekawe, ślub nie odbędzie się w stolicy, gdzie Węgiel mieszka z Mglejem. Szykuje się wielka impreza poza miastem?

Ceremonia na pewno nie odbędzie się w Warszawie. To może być wydarzenie roku - czytamy.
Roksana Węgiel ze swoim narzeczonym (fot. KAPiF)
Roksana Węgiel ze swoim narzeczonym (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także