NewsyKevin zrobił to dla Roxie Węgiel. Pamiątka zostanie z nim na całe życie

Kevin zrobił to dla Roxie Węgiel. Pamiątka zostanie z nim na całe życie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Piękny gest Kevina
Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Piękny gest Kevina
Źródło zdjęć: © AKPA
17.04.2024 10:32

Miłość Roksany Węgiel i Kevina Mgleja kwitnie. Para nie przestaje zaskakiwać, a dowodem na to może być tatuaż, który zrobiła sobie Roxie na nadgarstku. Również jej partner postanowił zrobić coś szalonego dla piosenkarki.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Poznali się podczas tworzenia płyty Roksany i niedługo później byli już parą. Teraz sporo mówi się, że są już po ślubie, o czym świadczyły niedawne zdjęcia piosenkarki z obrączką na palcu. Na dowód swojej miłości postanowili zrobić coś jeszcze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roxie Węgiel zrobiła sobie tatuaż dla Kevina. Nie pozostał jej dłużny

Na jednym z ostatnich dodanych zdjęć Roxie na social media, sprawne oczy fanów dojrzały na jej nadgarstku nowy tatuaż. Jest to litera "K" i nietrudno się domyślić, że chodzi o pierwszą literę imienia jej ukochanego. W niedawnym wywiadzie dla Party artystka powiedziała, że nie tylko ona zrobiła sobie tatuaż, ale również Kevin. Nie zdradziła, o co konkretnie chodzi, ale można domniemać, że o literę "R".

Tak, my sobie zrobiliśmy wspólne takie malutkie tatuaże i to nie jest tajemnica - powiedziała we wspomnianym wywiadzie Roxie.

Roxie Węgiel wystąpi z Kevinem w "Tańcu z Gwiazdami". Będzie romantycznie?

Obecnie większość czasu Roxie spędza na sali treningowej "Tańca z gwiazdami", w którym jest faworytką do zwycięstwa. Kevin natomiast dopinguje swoją ukochaną, będąc na widowni podczas każdego z odcinków. W najbliższą niedzielę gwiazdy mają wystąpić z najbliższymi, więc należy spodziewać się Kevina Mgleja w zupełnie innym wydaniu, na parkiecie. Bez wątpienia będzie zmysłowo, a fani już teraz zastanawiają się, co pokażą zakochani w tanecznym show.

Kevin Mglej nie tylko wspiera Roxie, ale zrobił sobie również dla niej tatuaż
Kevin Mglej nie tylko wspiera Roxie, ale zrobił sobie również dla niej tatuaż© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także