NewsyOdważna rola Basi Kurdej-Szatan. Wystąpiła w staniku i kabaretkach

Odważna rola Basi Kurdej-Szatan. Wystąpiła w staniku i kabaretkach

Barbara Kurdej-Szatan w kusym stroju
Barbara Kurdej-Szatan w kusym stroju
Źródło zdjęć: © Instagram i KAPIF
14.04.2024 18:43

Basia Kurdej-Szatan zaprezentowała internautom, w jakiej stylizacji wystąpiła na deskach teatru. Cóż, to dość odważne wydanie. Przypomnijmy, że aktorka na co dzień wybiera znacznie bardziej stonowane kreacje.

Basia Kurdej-Szatan ma ostatnio dobrą passę. Dostaje nowe role i często pojawia się w mediach. Poza tym nie kryje, że jest zadowolona z kierunku zmian zachodzących w Polsce. Świeżo po wyborach parlamentarnych pisała: "Polska!!! Frekwencja 73%. Frekwencja większa niż w 1989… Świadczy o tym, jak bardzo zniszczyli nam kraj… Polacy! Piękna mobilizacja. Demokracja, wolność, miłość".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Basia Kurdej-Szatan w odważnej stylizacji

O ile na ogół Kurdej-Szatan wybiera dość stonowane kreacje, to scena rządzi się swoimi prawami. Grając w spektaklu "Chicago", gdzie wciela się w postać Roxie, Basia nierzadko występuje w kusych strojach. Tak było również w niedzielę 14 kwietnia. Wówczas zaprezentowała się w staniku, spódniczce i kabaretkach.

Basia Kurdej-Szatan w odważnej stylizacji
Basia Kurdej-Szatan w odważnej stylizacji© Instagram

Jednocześnie Basia poinformowała, że długo nie zobaczymy jej w tej roli. Napisała na InstaStories: "Za chwilę ostatnie CHICAGO dla mnie w tym sezonie. Na następne spektakle ze mną w roli Roxie zapraszam 4, 5, 6 października".

Basia Kurdej-Szatan w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Obecnie możemy również oglądać Kurdej-Szastan w specjalnej, celebryckiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na antenie Polsatu. W ostatnim odcinku wcieliła się w nim w postać Taylor Swift. Finalnie lepsza okazała się Maria Tyszkiewicz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także