Dla Jacka Rozenka zdrowie nie jest najważniejsze. Zaskakujące wyznanie aktora, który przeszedł udar

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek zdobył się na zaskakujące wyznanie. Powiedział, że zdrowie nie jest najważniejsze. Jak to argumentuje?

Jacek Rozenek doznał udaru mózgu. Gdy jechał na jedno z wydarzeń, które miał poprowadzić, niespodziewanie się zatrzymał. Chciał zadzwonić do organizatora, ale próba wypowiedzenia jakichkolwiek słów była dla niego nie lada wyzwaniem. Aktor pilnie trafił do szpitala, jego stan był bardzo ciężki.

Na szczęście dzięki profesjonalnej opiece życie Jacka udało się uratować. Powoli dochodził do siebie, aż wreszcie opuścił placówkę. Gdy wrócił do domu, podjął rehabilitację. W jednym z wywiadów powiedział, że powrót do formy to mordercza praca, która wiąże się nie tylko ze sporą ilością poświęconego czasu, ale równie wielkimi nakładami finansowymi:

Cały czas mam rehabilitację i to czasem sześć dni w tygodniu po cztery godziny. Rehabilitacja w tej chorobie jest nieziemsko morderczo trudna, a jeszcze bez odpowiednich zasobów finansowych to jest masakra – nie ukrywał aktor.

Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Jacek Rozenek o zdrowiu. Dlaczego nie jest dla niego najważniejsze?

Chociaż Rozenek ma za sobą trudne doświadczenia związane z powrotem do formy i codziennych obowiązków, uważa, że zdrowie nie jest najważniejsze. W rozmowie z Twoim imperium powiedział, że pomimo iż mnóstwo osób może cieszyć się dobrą kondycją, są oni głęboko nieszczęśliwi:

Wcale nie uważam, że zdrowie jest najważniejsze. Po ulicach chodzi mnóstwo zdrowych ludzi, a wielu z nich jest głęboko nieszczęśliwych. Nie wiedzą, czego chcą, po co istnieją. To przykre.

Jacek dodał, że w jego hierarchii zdrowie znajduje się dopiero na czwartym miejscu. Nie oznacza to jednak, że nie należy o nie dbać:

Wiem, że to, co mówię, może się wydawać trochę szokujące, ale jak się nad tym głębiej zastanowić, to zdrowie naprawdę nie jest numerem jeden. Będzie w pierwszej czwórce, ale na pewno nie na samym szczycie. Co oczywiście nie zmienia faktu, że należy o nie dbać. I ja to robiłem także przed udarem. Od tego czasu nic się u mnie nie zmieniło.

Były mąż Małgorzaty Rozenek ujawnił, że nie czuje się ani starzej, ani młodziej, a dokładnie na tyle lat, na ile wskazuje jego metryka – w tym roku aktor będzie świętować 52. urodziny.


Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego

Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×