Szukaj

Pierwsze zdjęcia Jacka Kurskiego z ciężarną żoną. Paparazzi przyłapali ich jak wychodzą ze szpitala. Brzuszek jest już naprawdę spory

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i jego żona Joanna spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Paparazzi zrobili im zdjęcia podczas wizyty u lekarza. Przyszła mama ma już spory brzuszek.

Jacek Kurski w tym tygodniu zaskoczył wszystkich szczęśliwą nowiną. Prezes Telewizji Polskiej razem z żoną Joanną spodziewają się dziecka. Małżonkowie poznali się w 2016 roku gdy razem pracowali w TVP. Klimek pełniła wtedy funkcję dyrektor programowej. Przyszli małżonkowie szybko wpadli sobie w oko. Już po dwóch latach zdecydowali się na sformalizowanie tej relacji. Zakochani aż dwa razy brali ślub. Najpierw dopełnili wszystkich formalności i stanęli przed urzędnikiem Stanu Cywilnego w Sulejówku. Szczęśliwi małżonkowie chcieli przysięgać sobie także przed Bogiem, dlatego usilnie starali się o to, by unieważnić poprzednie przysięgi.

Drugi ślub wzięli latem minionego roku. W lipcu stanęli przed ołtarzem w kościele w Łagiewnikach, gdzie w otoczeniu najbliższych powiedzieli sakramentalne tak. Kulisy ceremonii zdradziła panna młoda:

Moim świadkiem była Justyna Karnowska, a świadkiem męża przyjaciel z czasów ogólniaka i podziemia „Solidarności”. Obrączki podawał nam ksiądz. Te same, które mieliśmy na ślubie cywilnym — wyjawiła w rozmowie z Faktem.

Teraz oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka.

Jacek Kurski w drodze do lekarza z ciężarną żoną

Prezes TVP i jego małżonka już za kilka tygodni staną przed wielkim życiowym wyzwaniem. 55-letni Kurski i 47-letnia Joanna przywitają na świecie noworodka. Przyszła mama może się już pochwalić sporymi krągłościami. Maleństwo ma przyjść na świat wiosną. Jak zdradził przyjaciel pary, zakochani oczekują narodzin córeczki:

Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki – powiedział nam przyjaciel Kurskich – cytuje se.pl.

Joanna postanowiła udzielić pierwszego krótkiego wywiadu, w którym zdradziła, jakie nastroje panują obecnie w jej małżeństwie. Zakochani nie posiadają się ze szczęścia.

Przeżywamy piękne chwile. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, nie możemy się doczekać naszego maleństwa.

Jak każda kobieta, która oczekuje dziecka, żona Kurskiego regularnie udaje się na odpowiednie badania. W wizytach u lekarza towarzyszy jej bardzo troskliwy mąż. Ostatnio paparazzi sfotografowali ich w momencie, gdy przyszły ojciec czule opiekował się ukochaną w drodze na kontrolę. Jego żona włożyła obcisły golf, który uwydatnił sporych rozmiarów brzuszek. Joanna i Jacek nie zapomnieli także o niezbędnych ochronnych maseczkach i trzymając się za ręce, wybrali się do przychodni. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

Małżonkowie mają już spore doświadczenie w opiece nad dziećmi. Jacek Kurski ma ich aż troje, a jego zona wychowuje syna z poprzedniego związku.


Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i Joanna KurskaPL

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski i Joanna KurskaL

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ślicznie razem wyglądają. Ciąża służy im obojgu :D.

 • Sandra pisze:

  Jestem pewna, że są szczęśliwi i doczekać się nie mogą, aż będą mogli powitać swoje dziecko!

 • Gość pisze:

  Widać, że przyszli rodzice są bardzo szczęśliwi. A Ci co ich hejtują najwyraźniej tylko zazdroszczą.

 • Gość pisze:

  No i super, są świadomi macierzyństwa i będą mieli dziecko..Co w tym jest tak zaskakującego ?

 • Gośćxxx pisze:

  Babcia z dziadkiem spodziewają się dzidziusia. Jakie to urocze. Rozumiem, że ciąża naturalna, nie żadne in vitro…. Hejtu by nie było gdyby nie hipokryzja i obłuda obydwojga.

 • lucyna pisze:

  Bardzo ładnie wygląda 🙂 Teraz te czasy się zmieniły, ciąża w tym wieku mnie nie dziwi wcale. Późno się odnaleźli, wzięli ślub to przyszła pora na maluszka. Widać, że są szczęśliwi.

 • sopa pisze:

  Piękny czas, nie rozumiem tego hejtu i negatywnych komentarzy, też kobiecie należy się teraz spokój.. spokój przede wszystkim.

 • Gość pisze:

  Nie epatujcie geriatryczną ciążą cyników żyjących za publiczne pieniądze, wstrętne

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×