Szukaj

Jacek Kurski zostanie ojcem! Żona prezesa TVP jest w ciąży. Joanna ma już pięknie zaokrąglony brzuszek

Jacek Kurski zostanie ojcem

Jacek Kurski zostanie ojcem

Jacek Kurski ma powody do radości. Jeszcze w tym roku ponownie zostanie ojcem. Jego żona Joanna jest w ciąży, o czym informuje jeden z tabloidów. Jak czuje się przyszła mama? 

Jacek Kurski i Joanna Klimek poznali się w 2016 roku w Telewizji Polskiej. Ukochana prezesa TVP piastowała wówczas stanowisko dyrektor programowej, odpowiedzialnej m.in. za wdrożenie jesiennej ramówki. Joanna w 2016 roku zakończyła pracę we wspomnianej stacji.

Zakochani dwa razy brali ślub. Po raz pierwszy w 2018 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku. Podobno obiecali sobie, że kolejna uroczystość odbędzie się w kościele. Przez następne miesiące starali się unieważnić swoje poprzednie małżeństwa. Wreszcie się to udało.

18 lipca 2020 roku Jacek i Joanna stanęli przed ołtarzem. Sakramentalne „tak” wypowiedzieli w otoczeniu rodziny i przyjaciół w kościele w podkrakowskich Łagiewnikach. Małżonkowie wybrali te same obrączki, które mieli podczas pierwszego ślubu:

Moim świadkiem była Justyna Karnowska, a świadkiem męża przyjaciel z czasów ogólniaka i podziemia „Solidarności”. Obrączki podawał nam ksiądz. Te same, które mieliśmy na ślubie cywilnym — wyjawiła w rozmowie z Faktem.

Nowożeńcy, ze względu na pandemię koronawirusa, odpuścili sobie podróż poślubną. Wiadomo jednak, że świadkami uroczystości byli czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Wśród nich prezes Jarosław Kaczyński, który dla nowożeńców podobno przygotował piękny prezent – srebrną cukiernicę

Jacek Kurski zostanie ojcem. Joanna Kurska jest w ciąży

Ślub to niejedyna rewolucja w życiu małżonków. 55-letni Jacek Kurski jeszcze w tym roku ponownie zostanie tatą. Jego ukochana Joanna, która w tym roku będzie świętować 48. urodziny,  jest w ciąży, o czym donosi Fakt. Te informacje potwierdzają osoby z otoczenia pary, które podają, że przyszła mama czuje się bardzo dobrze. To zasługa męża, który bardzo się o nią troszczy:

Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Stara się towarzyszyć żonie w czasie wszystkich badań i wizyt kontrolnych – mówi osoba z otoczenia małżonków w Fakcie.

Żona prezesa TVP ma już sporych rozmiarów brzuszek, który pojawił się m.in. na okładce dziennika. Małżonkowie zostali przyłapani w drodze do kościoła. Kurska wybrała jasny golf, który pięknie podkreślał jej ciążowe kształty. Tabloid donosi, że Jacek i Joanna, którzy brali ślub 6 miesięcy temu, zostaną rodzicami już wiosną.

Jacek Kurski zostanie ojcem

Warto wspomnieć, że Jacek Kurski ze związku z poprzednią żoną, Moniką, ma troje dzieci: synów Antoniego oraz Olgierda i córkę Zuzannę. Joanna jest już mamą Filipa.


Jacek Kurski zostanie ojcem

Jacek Kurski zostanie ojcem

Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

scena z: Joanna Klimek-Kurska, Jacek Kurski, fot. AKPA/AKPA

Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

scena z: Joanna Klimek-Kurska, Jacek Kurski, fot. AKPA/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×