Jacek Kurski wziął ślub! Jego ukochana swoją suknią ślubną przebiła wszystkie polskie gwiazdy!

Ślub Jacek Kurski i Joanna Klimek

Ślub Jacek Kurski i Joanna Klimek

Zdjęcia ze ślubu Jacka Kurskiego

Sezon ślubny trwa w najlepsze! Dzisiaj sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Jacek Kurski i jego partnerka Joanna. Ceremonia, którą para zapowiadała od dwóch lat, odbyła się we wtorek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku.

Już na początku lipca wiadomo było, że ślub Jacka Kurskiego zbliża się wielkimi krokami. Na łamach Super Expressu opublikowane zostały zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali prezesa TVP podczas zakupów w sklepie jubilerskim. Kurski wybierał obrączki z białego złota, które dzisiaj wraz ze swoją ukochaną założyli sobie wzajemnie na palce.

Joanna Klimek podczas ceremonii wystąpiła w skromnej sukni ślubnej podkreślającej jej obłędną sylwetkę i opaleniznę. Wybrana szefa Telewizji Publicznej wybrała kreację o krótkim kroju, która idealnie sprawdziła się w upalny dzień, z kolei Jacek postawił na nieśmiertelną klasykę – granatowy garnitur.

Ślub Kurskiego i Klimek był skromny. Na zdjęciach opublikowanych w Super Expressie możemy zobaczyć zaledwie kilku gości, wśród których nie zabrakło wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego, ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, szefa gabinetu politycznego premiera Marka Suskiego oraz ministra kultury Piotra Glińskiego.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Jacek Kurski i Joanna Klimek wzięli ślub! Transmisja na żywo

‼️????‍❤️‍????‍????Jacek Kurski i Joanna Klimek wzięli ślub! Mamy nagranie! ????Ona, była dyrektor w TVP, rozwiodła się z mężem raptem dwa tygodnie temu. On, prezes TVP, przed trzema laty zakończył trwające niemal ćwierć wieku małżeństwo. Choć Joanna Klimek i Jacek Kurski ślub zapowiadali już półtora roku temu, dopiero dzisiaj powiedzieli sobie sakramentalne TAK!

Opublikowany przez FAKT24.pl Wtorek, 31 lipca 2018

Marta Kaczyńska wyszła za mąż! Jej suknia ślubna podkreśliła ciążowy brzuszek!

Tak wyglądał ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki! Mamy zdjęcia!

Anna Karczmarczyk w końcu pokazała swoje ślubne zdjęcie. Jej suknia jest obłędna, ale to kolczyki robią jeszcze większe wrażenie!


Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×