Szukaj

Syn Izabeli Janachowskiej ma starszego brata. Krzysztof Jabłoński pierwszy raz pochwalił się nastoletnim dzieckiem

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński opowiedzieli o relacjach, jakie łączą ich syna Christophera z jego starszym przyrodnim bratem. Czy myślą o powiększeniu rodziny?

Izabela Janachowska była jedną z gwiazd programu Taniec z Gwiazdami, gdy na swojej drodze spotkała przyszłego męża- Krzysztofa Jabłońskiego. Milioner z miejsca zakochał się w pięknej tancerce, a już trzy tygodnie po pierwszym spotkaniu zamieszkali razem. Chociaż dzieli ich duża różnica wieku, to udało im się stworzyć jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Iza od wielu już lat zajmuje się organizacją ślubów. Zaczynała rozkręcać swój biznes od małego bloga, a teraz jest właścicielką prawdziwego imperium. Sporą popularnością cieszy się jej kanał na You Tube, gdzie nie tylko zamieszcza porady dla przyszłych par młodych, ale także gości gwiazdy, które chętnie wspominają swoje śluby i wesela.

Krzysztof oświadczył się Izie podczas podróży do Rzymu, a w 2014 roku zakochani powiedzieli sakramentalne tak. Para młoda zorganizowała bajkową wręcz uroczystość, która została okrzyknięta jednym z najdroższych ślubów w show-biznesie. W zeszłym roku ich synek Christopher obchodził swoje pierwsze urodziny, a małżonkowie już powoli myślą o tym, by powiększyć rodzinę.

Izabela Janachowska o powiększeniu rodziny

Iza należy do tych kobiet, którym z powodzeniem udaje się łączyć karierę z macierzyństwem. Gwiazda tuż po narodzinach syna wróciła do swojego ślubnego biznesu, ale ma też mnóstwo czasu na to, żeby zajmować się synkiem. Pierwsze wspólne dziecko jest ich oczkiem w głowie. Biznesmen wychowuje także syna z poprzedniego związku, który jest już nastolatkiem. Jak zdradził dumny tata w rozmowie z magazynem Party, chłopcy świetnie się dogadują.

Starszy syn bardzo czekał na brata i rozczula mnie, kiedy widzę, jak się z Chrisem bawi, bierze go na ręce i przytula. To zupełnie niespotykane, żeby chłopcy mieli tak ciepłe relacje. Wiadomo, że starszy imponuje młodszemu, więc Chris naturalnie do niego lgnie, ale żeby nastolatek miał tyle czułości dla niespełna dwuletniego chłopca? Patrzę z przyjemnością, jaka więź powstała między nimi. Dla ojca to wielkie szczęście, że jego synowie się tak dogadują – opowiada Jabłoński o synach.

Małżonkowie już powoli myślą o powiększeniu rodziny. Jak wyznali małżonkowie w wywiadzie, to Krzysztof bardzo chciał pierwszego dziecka.

 Namawiałem Izę na dziecko od pierwszych chwil, gdy tylko się poznaliśmy.

Iza potwierdziła jego słowa, ale zdradziła też, że teraz to ona bardziej pragnie kolejnej pociechy.

To prawda, ale wszystko się odwróciło, bo teraz to ja namawiam męża na drugie – wyznała Iza.

Iza w roli mamy sprawdza się doskonale, nic więc dziwnego, że marzy o kolejnym brzdącu. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na szczęśliwą nowinę.


Izabela Janachowska - zimowy spacer z Christopherem

Izabela Janachowska - zimowy spacer z Christopherem

Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×