Majątek Huberta Urbańskiego. Showman chwali się stanem konta. „Mam to szczęście, że dobrze zarabiam”

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański od lat prowadzi teleturniej Milionerzy. W jednym z wywiadów zdradził, czy sam jest milionerem. Pochwalił się swoimi zarobkami. Ile zarabia?

Hubert Urbański od lat zalicza się do grona największych gwiazd TVN-u. Swoje pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiał w Radiu Zet. W kolejnych latach jego głos mogli usłyszeć słuchacze Radia Kolor oraz Tok FM. Przed kamerami debiutował w TVP w programie Anetna. Po jakimś czasie otrzymał propozycję od Polsatu do roli gospodarza Piramidy. W 1999 roku przeszedł do TVN-u i został prowadzącym kultowy teleturniej Milionerzy, który cieszy się sporą sympatią widzów. Z zapartym tchem śledzą oni nowe odcinki i czekają, aż padnie pytanie za najwyższą stawkę.

Telewizyjne show doczekało się aż dwudziestu edycji. Pierwszy sezon wystartował we wrześniu 1999 roku. Po drodze pojawiły się dwie kilkuletnie przerwy.

Dziennikarz niestety nie ma szczęścia w miłości. Jego pierwszą żoną była Urszula Engelmayer, z którą doczekał się dwóch córek: Marianny i Krystyny. Ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Rozstali się w 2002 roku. Jakiś czas później Urbański związał się kompozytorką Julią Chmielnik, z którą również wychowywał dwie dziewczynki: Danutę i Stefanię. Także i ta relacja dobiegła końca.

Ile zarabia Hubert Urbański?

Hubert Urbański w wywiadzie dla Duży w Maluchu, zdradził, jakie są jego źródła dochodu. Okazuje się, że wcale nie zarabia jedynie na Milionerach:

To są np. podsumowania roku, rozpoczęcia, wręczania nabór itd. Po pandemii nie podniosłem swoich stawek i wydaje mi się, że dobrze zrobiłem, bo ja mam dobrą stawkę od wielu lat i się jej trzymam, i to procentuje. Dużo pracuje i mam dużo propozycji pracy – chwali się.

Po chwili został zapytany o to, czy sam jest milionerem. Bez ogródek odpowiedział:

Mogę tak o sobie powiedzieć. Oczywiście, że tak. Mam to szczęście, że dobrze zarabiałem, że zarobiłem dużo pieniędzy w życiu i mam nadzieję, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.

W tej samej rozmowie przyznał się, jakie kwoty życzy sobie za poprowadzenie imprezy:

Prowadzenie eventu waha się od 15 do 20 tysięcy złotych. Rzeczywiście, jeżeli to przeliczyć na roboczogodziny, to są to szokujące Sawki. To jest przywilej użyczenia wizerunku.

Mówi się również, że jego średnia gaża za sezon Milionerów opiewa na 250 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę, że powstało ich już dwadzieścia, kwota może zwalać z nóg.

Spodziewaliście się, że tyle może zarabiać Hubert Urbański?


Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Hubert Urbański - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×