Szukaj

U Meghan i Harry’ego nie dzieje się dobrze. Przerażony Książę William bije na alarm! Przekazał niepokojące wieści

Książę William martwi się o Harry'ego

Książę William martwi się o Harry'ego

Książę Harry i Meghan Markle od początku borykają się z nadmierną uwagą mediów, a ich związek nie należy do najłatwiejszych. Jeszcze przed ich ślubem wiadomo było, że amerykanka będzie miała problem z odnalezieniem się w rodzinie królewskiej. Jej opinię tez psuły relacje z bliskimi. Jest im jednak coraz trudniej. Nawet książę William się martwi.

Meghan Markle i książę Harry są małżeństwem już od ponad roku. W tym czasie odbyli kilka służbowych podróży, a także zostali rodzicami. W maju na świat przyszedł ich długo wyczekiwany synek – Archie Harrison, który towarzyszy im podczas codziennych obowiązków. Nie wszystko jest jednak tak kolorowe, jakby mogło się wydawać. Nawet brat księcia, William zaczyna się o niego martwić.

Zobacz: Meghan Markle w sypialni wygląda jak bogini! Rozmarzony książę Harry chyba się nieco zagalopował…

Książę Harry i księżna Meghan – dlaczego mają kłopoty?

Para zrobiła sporą rewolucję w życiu rodziny królewskiej. W ciągu ostatnich kilku miesięcy małżonkowie nie tylko wyprowadzili się z pałacu, ale starają się także podejmować własne decyzje. Już od dłuższego czasu samodzielnie prowadzą konto na Instagramie.

Meghan czasem naraża się też na krytykę obserwatorów rodziny królewskiej, podejmując niekonwencjonalne działania i decyzje. Szeroko komentowane są jej zachowania, np. to, że sama sobie otwiera drzwi samochodu.

Meghan Markle pokazała zgrabne nogi – ślub księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem

Meghan Markle – ślub księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem

Niedawno jeszcze opublikowano kompromitujące księżną listy, więc sytuacja stała się bardziej napięta. Książę Harry wytoczył mediom wojnę w obronie żony, bo nasunęło mu się porównanie z kłopotami jakie miała jego matka, księżna Diana i tragiczne skutki nagonki.

Ostatnio Harry i Meghan zdecydowali się wystąpić w dokumencie brytyjskiej stacji ITV. Tam książę odniósł się do nadmiernego zainteresowania mediów jego żoną. Harry otwarcie przyznał wówczas, że nie jest zainteresowany zabawą z mediami w grę, która zabiła jego matkę. W rozmowie z ITV książę opowiedział również na temat swoich relacji ze starszym bratem, księciem Williamem.

Meghan Markle drugi raz w zaręczynowej sukni. (WellChild Awards w Royal Lancaster Hotel w Bayswater, London)

Księżna Meghan i książę Harry

 

Zobacz: Ed Sheeran odwiedził księcia Harry’ego i Meghan Markle w ich domu. Wziął ze sobą kamerę. Co nagrał? [WIDEO]

Książę William martwi się o brata – dlaczego?

Źródło – osoba pracująca w Pałacu Buckingham wyznała w BBC, że dokument szczególnie zaniepokoił księcia Williama. Podobno bardzo martwi się o brata i ma nadzieję, że on i Meghan mają się dobrze i nie za bardzo zabrną w wojnę z mediami. Jak twierdzi donosiciel, Sussexowie przechodzą obecnie trudny okres.

Książę William i książę Harry 2007 rok

Książę William i książę Harry 2007 rok

W obliczu napiętych relacji z brytyjskimi mediami, książę Harry i  księżna Meghan postanowili wraz z synem wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Planują zostać tam przez sześć tygodni, żeby sytuacja się uspokoiła. Chodzą słuchy, że zatroskany William zdecyduje się odwiedzić ich za oceanem.

Zobacz: Książę Harry zalał się łzami i opowiedział o najgorszym. Poruszająca historia z okresu ciąży Meghan Markle


Meghan Markle i książę Harry w Afryce

Meghan Markle i książę Harry w Afryce

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×