Szukaj

Hailey Baldwin nie przewidziała konsekwencji. Jej słowa o związku Justina Biebera i Seleny Gomez szokują: “Ona jest…”

Hailey Baldwin o związku Seleny Gomez i Justina Biebera

Hailey Baldwin kibicowała związkowi Seleny Gomez i Justina Biebera

Informacja o niespodziewanych zaręczynach Justina BieberaHailey Baldwin postawiła na nogi cały show-biznes. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał, bo choć para pokazywała się razem naprawdę często, to jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się o zaręczynach i ślubie Justina… z Seleną Gomez. Fani podejrzewali nawet, że gwiazda hitowego Hands to Myself jest w ciąży z pierwszym dzieckiem bożyszcza nastolatek.

I choć Jelena to już przeszłość, okazuje się, że nie tylko grono nastolatek kibicowało temu związkowi. Wystarczy zajrzeć na Twittera Hailey, żeby odkryć, że ona również mocno wierzyła, że uda się im stworzyć trwałą relację i dożyć razem później starości. Biorąc pod uwagę, że na palcu nosi pierścionek od Biebera, te życzenia niezbyt się spełniły, a pełne zachwytu tweety są obecnie źródłem nieco niezręcznej sytuacji.

Co takiego pisała Baldwin?

Muszę przyznać, że naprawdę chciałam zobaczyć jaką kolorystyczną, skoordynowaną kombinację Jelena ubierze na tegoroczne przyjęcie VF #sigh #ohwell – napisała, gdy w 2012 roku para nie pojawiła się na przyjęciu Vanity Fair tuż po Oscarach.

Okazuje się nawet, że Justin i Selena w mniemaniu Hailey byli parą ze snów:

Ale poważnie. Ona jest zniewalająca ponad wszelką miarę, a on jest, cóż, Bieberem. To jest perfekcyjny związek. Ja zawsze będę sama – napisała w styczniu 2012 roku.

Trochę to wszystko niezręczne. Ups?

Selena Gomez zmiażdżyła Justina Biebera po zaręczynach. Pokazała z kim i jak bawiła się w tym czasie [WIDEO]

Justin Biber w kapciach i Hailey Baldwin cała w Versace podczas romantycznego spaceru. Już nie ukrywają, że są parą!

Justin Bieber pokazał zaręczynową sesję z Hailey Baldwin! Jego komentarz brzmi jak przysięga małżeńska


Czy Selena Gomez i Justin Bieber powinni do siebie wrócić?

×