Szukaj

Grażyna Wolszczak na ściance maluje usta Michałowi Baryzie! O co chodzi? Zobaczcie nasze wideo

Grażyna Wolszczak i Michał Baryza

Grażyna Wolszczak i Michał Baryza

Grażyna Wolszczak i Michał Baryza w akcji „Pozytywni”

Na dzisiejszym pokazie kolekcji Balamain dla H&M pojawiło się wiele gwiazd, a wśród nich Michał Baryza i Grażyna Wolszczak.

Zobacz: Pokaz Balamin dla H&M: Barbara Kurdej-Szatan, Dawid Woliński, Zosia Ślotała i wiele innych…[GALERIA]

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że aktorka malowała na ściance usta modelowi. Dodatkowo gwiazdy przyszły ubrane w takich samych białych koszulach t-shirtach z czerwonym napisem POZYTYWNI.

Okazuje się, że powstaje spektakl pod takim tytułem dotyczący profilaktyki HIV i AIDS. Zagrają w nim Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior i Łukasz Simlat. Premiera odbędzie się 30 listopada w Teatrze Imka. Przedstawienie realizowane jest w ramach 7. edycji kampanii Projekt Test. Jest to część międzynarodowej akcji MAC AIDS FUND podejmującej na całym świecie działania na rzecz walki z AIDS. Jastrząb Post jest patronem medialnym tej akcji!

Międzynarodowymi ambasadorami tej akcji są m.in.: Elton John, Linda Evangelista, Christina Aguilera, Nicki Minaj, Lady Gaga, Ricky Martin i Rihanna.

Autorem scenariusza „Pozytywnych” jest Cezary Harasimowicz – prywatnie partner Grażyny Wolszczak.

Do wspierających akcję dołączyli także: Ada Fijał, Weronika Książkiewicz, Beata Sadowska, Marta Wierzbicka, Krzysztof Czeczot i Łukasz Jakóbiak. Wszyscy razem wystąpili w sesji zdjęciowej autorstwa Zuzy Krajewskiej. Kluczowym elementem zdjęć są pomalowane na czerwono usta wyrażające sprzeciw wobec stygmatyzacji osób zakażonych HIV. Natomiast specjalna limitowana edycja koszulek #POZYTYWNI przygotowana dla Projektu przez H&M, jest wyrazem solidarności i wsparcia wobec osób żyjących z HIV.

Ta akcja bardzo nam się podoba!

 

Grażyna Wolszczak i Michał Baryza promują akcję "Pozytywni"

Grażyna Wolszczak i Michał Baryza promują akcję „Pozytywni”


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×