Marina, Wojciech Szczęsny i Liam już nigdy nie wrócą do Polski na stałe! Prosto z Włoch wyprowadzą się na drugi koniec świata!

Marina i Wojciech Szczęsny

Marina i Wojciech Szczęsny

Marina już niedługo powróci na szklane ekrany. Gwiazdę od września będzie można oglądać w serialu 39 i pół tygodnia. Zanim jednak to nastąpi, możemy doceniać jej wdzięki na łamach nowego numeru magazynu Joy, w którym znajduje się wywiad z artystką. Wiemy już dokąd chce przeprowadzić się z rodziną! 

Marinie znów robi się głośno! Wokalistka zdecydowała się na udział w kontynuacji serialu 39 i pół tygodnia, który hitem TVN-u był dziesięć lat temu. Nowe odcinki premierę będą miały już po wakacjach. Nic więc dziwnego, że gwiazda jest bardzo aktywna medialnie i chętnie udziela wywiadów.

Ostatnio Łuczenko wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu Joy. To ona właśnie reklamuje najnowszy numer, w którym znajduje się także rozmowa. W wywiadzie opowiedziała o macierzyństwie i życiu na dwa kraje. Najciekawszy jednak jest wątek odnoszący się do planów jej rodziny na przyszłość. Okazuje się, artystka marzy o domu w Hollywood:

Gdybym miała wybrać jedno, ulubione miejsce na ziemi, wskazałabym na Los Angeles. Zanim poznałam Wojtka, mieszkałam tam ponad pół roku i zakochałam się w tym mieście bezgranicznie. Już kilka razy zabrałam tam mojego męża i on też je pokochał. Planujemy zamieszkać w Mieście Aniołów całą rodziną, gdy Wojtek skończy karierę piłkarską.

Marina nigdy wcześniej nie wspominała, że chciałaby mieszkać w Ameryce. Wydawało się, że jest szczęśliwa żyjąc w Turynie, z którego do Polski nie ma daleko. Na spełnienie marzeń przyjdzie jej jednak jeszcze trochę zaczekać. Kariera Wojtka ma się świetnie i nie zanosi się na to, by nagle ją zakończył.

Zobacz: Marina Łuczenko w metalicznej sukni i z tęczową torebką na imprezie. Świeciła większym blaskiem niż flesze fotoreporterów!

Zobacz: Syn Mariny Łuczenko dokonał czegoś niewiarygodnego! Dumna gwiazda wszystko pokazała w sieci! [WIDEO]

Zobacz: Marina Łuczenko pierwszy raz o niani i nieprzespanych nocach. Jakim dzieckiem jest Liam? 


Marina na okładce lipcowego wydania magazynu Joy

Marina na okładce lipcowego wydania magazynu Joy

Marina Łuczenko & Wojtek Szczęsny z synkiem

Marina Łuczenko & Wojtek Szczęsny z synkiem

Marina i Wojciech Szczęsny całują się w Grecji

Marina i Wojciech Szczęsny całują się w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×