Szukaj

Eurowizja 2019: Tulia na ceremonii otwarcia oczarowała swoimi kreacjami! Tak zespół reprezentuje Polskę w Izraelu! [WIDEO]

Eurowizja 2019 Tulia ceremonia otwarcia

Eurowizja 2019 Tulia ceremonia otwarcia

14-18 maja w Tel Awiwie odbędzie się konkurs Eurowizji 2019. Największe muzyczne widowisko na świecie zawsze inauguruje ceremonia otwarcia z udziałem wszystkich kandydatów. Na czerwonym dywanie nie zabrakło zespołu Tulia. Zobacz, jak zaprezentowały się nasze reprezentantki.

Za nami ceremonia otwarcia Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Dzisiaj wieczorem po czerwonym dywanie, który miał pomarańczowy kolor ze względu na głównego sponsora konkursu, przeszli się wszyscy kandydaci, którzy już w najbliższym tygodniu zawalczą o wymarzone Grand Prix. Polskę w tym roku reprezentuje zespół Tulia, który żeby wystąpić w wielkim finale musi pokonać przynajmniej siedmiu rywali w półfinale. O tym, czy awansujemy do najważniejszej części widowiska przekonamy się już we wtorek, 14 maja.

Tulia na Eurowizji 2019 wystąpi z piosenką Fire of love (Pali się). Kwartet po próbach zebrał bardzo dobre recenzje od zagranicznych dziennikarzy. Pod adresem polskich wokalistek nie szczędzono pochwał, a nawet nagrodzono je owacjami na stojąco w centrum prasowym. Coraz częściej pojawiają się głosy, że Polska może być czarnym koniem 64. edycji konkursu. Równie pozytywnie Tulia została odebrana podczas uroczystej gali inaugurującej przyszłotygodniowe zmagania.

Tulia na ceremonii otwarcia Eurowizji 2019

Reprezentantki Polski na czerwonym dywanie, który został rozłożony na skwerze HaBima w Tel Awiwie, pojawiły się jako czwarte – zgodnie z kolejnością startową w półfinale. Zanim zapozowały do zdjęć udzieliły krótkiego wywiadu, w którym opowiedziały o swojej technice śpiewania nazywanej śpiewokrzykiem, a także wykonały a cappella fragment refrenu swojej eurowizyjnej propozycji.

Podczas ceremonii otwarcia wszystkie wokalistki ubrane były w takie same, sięgające ziemi granatowe kreacje ozdobione cekinową aplikacją w kształcie raków. Za kreacje Polek odpowiadają projektanci tworzący kostiumy sceniczne dla Michała Szpaka czy Natalii Kukulskiej.

Po zakończonej ceremonii delegacje przetransportowane zostały do klubu, w którym miały okazję w pełnym składzie celebrować zbliżające się wielkimi krokami starcie.

View this post on Instagram

Polskie reprezentantki tegorocznej Eurowizji na ceremonii otwarcia! Tak zaprezentowały się dziewczyny z zespołu #Tulia! ✨✨✨ #fireoflove #eurovision #eurovisionsongcontest

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Poniżej relacja z wystąpienia Tulii i pozostałych uczestników na ceremonii otwarcia:

Występ Polski na drugiej próbie przed półfinałem Eurowizji 2019:

Zobacz: Kto poda polskie punkty na Eurowizji 2019? Już wiemy, na kogo postawiono w TVP!

Zobacz: Conchita Wurst na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie! Stało się z nią coś bardzo dziwnego

Zobacz: Fani Eurowizji zdecydowali: Włochy zwycięzcą! A jak ocenili szanse Polski?


Tulia na ceremonii otwarcia Eurowizji 2019

Tulia na ceremonii otwarcia Eurowizji 2019

Tulia na ceremonii otwarcia Eurowizji 2019

Tulia na ceremonii otwarcia Eurowizji 2019

Tulia na ceremonii otwarcia Eurowizji 2019

Tulia na ceremonii otwarcia Eurowizji 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×