Szukaj

Eurowizja 2019: Druga próba Polski. Tak Tulia wystąpi w półfinale! „Brawa w centrum prasowym” [WIDEO]

Tulia druga próba Eurowizja 2019

Tulia druga próba Eurowizja 2019

Tulia jest już po drugiej próbie przed półfinałem Eurowizji 2019. Jak będzie wyglądał występ Polski podczas konkursu? Serwis eurowizja.org opublikował nagranie z Tel Awiwu. Reakcja zagranicznych dziennikarzy jest imponująca!

Już za niecały tydzień pierwszy półfinał Eurowizji 2019, w którym o awans do finału zawalczy zespół Tulia. Reprezentantki Polski w Tel Awiwie zaśpiewają utwór Fire of love, który jest zmodyfikowaną na potrzeby konkursu wersją hitu Pali się. Dzięki relacji serwisu eurowizja.org możemy zobaczyć, jak wokalistki zaprezentowały się na drugiej próbie. Do internetu trafiło nagranie z niemalże całego występu.

W czwartek Tulia spędziła na scenie w Tel Aviv Expo aż 20 minut. W tym czasie grupa kilkukrotnie powtórzyła swój występ. O szczegółach poinformowała oficjalna polska strona poświęcona Eurowizji:

 Świetnie w realizacji telewizyjnej wypada początek. Dziewczyny są niezwykle majestatyczne, bardzo sprawnie pozbywają się woalek, po czym pewnie patrzą w kamerę. Wizualizacje są utrzymanie w czerwono-czarnych barwach. Dla wszystkich zainteresowanych: śpiewają dodatkowe partie po refrenach a przed zwrotkami, które są także w wersji studyjnej. Będą również ujęcia na publiczność. (…) Jest kolorowo, dziewczyny czasem się uśmiechają do kamery, patrząc prosto w jej obiektyw, przy drugiej zwrotce schodzą z platformy na główną scenę i zaczynają wykonywać prostą choreografię, stojąc przy statywach (bujają się na boki, poruszają rękami).

Z relacji dziennika dowiadujemy się o niezwykłej reakcji zagranicznych dziennikarzy, który od kilku dni podglądają to, co dzieje się w Izraelu. Czwartkowa próba Polek spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem:

Część dziennikarzy w centrum prasowym nuci polską propozycję! (…) Część dziennikarzy klaszcze razem z dziewczynami przy początku drugiej zwrotki. W końcowej partii, przy angielskiej części, ponownie klaskanie i dynamiczne ujęcie kamery na koniec. Brawa w centrum prasowym.

Gdyby o wynikach pierwszego półfinału decydowały firmy przyjmujące zakłady, Polska nie znalazłaby się w wielkim finale Eurowizji 2019, do którego awansuje dziesięć najwyżej ocenionych występów. W najnowszym rankingu bukmacherów Tulia zajmuje 13. miejsce.

Poniżej wideo z drugiej próby Tulii:

Zobacz: Kto poda polskie punkty na Eurowizji 2019? Już wiemy, na kogo postawiono w TVP!

Zobacz: Conchita Wurst na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie! Stało się z nią coś bardzo dziwnego

Zobacz: Fani Eurowizji zdecydowali: Włochy zwycięzcą! A jak ocenili szanse Polski?


Eurowizja 2019: Występ Tulii na drugiej próbieTulia – Fire of love na drugiej próbie

Tulia – Fire of love na drugiej próbie

Występ Tulii podczas próby do Eurowizji 2019

Występ Tulii podczas próby do Eurowizji 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×