Tego TVN nie pokazuje. Kinga Rusin obnażyła przed widzami tajemnice ze studia śniadaniówki [WIDEO]

Kinga Rusin – Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin – Dzień Dobry TVN

Co się dzieje w studiu Dzień Dobry TVN, gdy w telewizji leci blok reklamowy? Kinga Rusin ujawniła kulisy. Widzowie nigdy nie zobaczą tego na antenie.

Kinga Rusin to wciąż jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek, dziennikarek telewizyjnych i aktywistek społecznych. Będąc dzieckiem, występowała w Zespole Pieśni i Tańca Varsovia. Ukończyła italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę zawodową rozpoczynała w TVP w 1993 roku – najpierw w redakcji programu Randka w ciemno, a potem jako prezenterka oprawy dnia. Rok później wyszła za mąż za Tomasza Lisa i wyjechała z nim do USA. Po czterech latach, po powrocie do kraju, podpisała kontrakt ze stacją TVN, który trwa po dziś dzień. Od września 2005 współprowadzi śniadaniowy program Dzień dobry TVN

Kinga Rusin w dobie koronawirusa nadal chodzi do pracy. Regularnie pojawia się w studiu Dzień Dobry TVN, które z powodu epidemii nieco zmieniło zasady funkcjonowania. W trosce o bezpieczeństwo wprowadzono wszelkie możliwe środki ostrożności:

Nie jest łatwo zrobić 3,5 godzinny program na żywo w tej nowej rzeczywistości, ale fantastyczny zespół produkcyjny DDTVN w każdych warunkach daje radę! Będziemy więc mieli dla Was i aktualności i inne ciekawe tematy. Zapraszamy – komentowała Kinga Rusin na Instagramie.

Co się dzieje na planie Dzień Dobry TVN w czasie przerwy?

W ostatnim programie, w czasie przerwy, Kinga Rusin zdradziła, co się dzieje na planie:

W przerwie postanowiliśmy sobie zrobić śniadanko, a właściwie postanowiłam nakręcić robienie śniadanka przez Piotra (Kraśko – przy. red.) Eksperymentujemy w kuchni. Nie jest to jakoś bardzo skomplikowane, ale jest… Wczoraj była szakszuka – zdradza Kinga Rusin na filmiku opublikowanym na Instagramie.

Dzięki relacji prezenterka dowiadujemy się, jak wygląda studio Dzień Dobry TVN w czasie emisji bloku reklamowego. Widzimy m.in. odpoczywających na kanapach operatorów i całe zaplecze.

Dziennikarka pokazuje studio i zdradza, że czasem na tej niewielkiej przestrzeni musi zmieścić się ponad 50 osób: goście, fryzjerki i stylistki. Jednak najważniejsze jest to, co robi Piotr Kraśko. Z wypowiedzi gospodyni śniadaniówki możemy wnioskować, że dziennikarz radzi sobie dużo lepiej z krojeniem pomidorów, cukinii i przygotowaniem śniadania, niż ona sama.


Kinga Rusin, Piotr Kraśko - Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin, Piotr Kraśko - Dzień Dobry TVN

scena z: Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Mateusz Hładki, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Mateusz Hładki - przed studiem DDTVN

Kinga Rusin, Piotr Kraśko

Kinga Rusin, Piotr Kraśko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×