NewsyTo się dzieje teraz w "Dzień Dobry TVN"! Kinga Rusin ujawniła sekretne nagranie z planu! Komentuje Woźniak-Starak: "To jakiś Ż-A-R-T!"

To się dzieje teraz w "Dzień Dobry TVN"! Kinga Rusin ujawniła sekretne nagranie z planu! Komentuje Woźniak-Starak: "To jakiś Ż-A‑R-T!"

Kinga Rusin i Agnieszka Woźniak-Starak
Kinga Rusin i Agnieszka Woźniak-Starak
Rafał Matuszczak
22.07.2019 12:49, aktualizacja: 22.07.2019 14:41

Od dwóch tygodni pojawiały się plotki, jakoby od września miały nastać zmiany w Dzień dobry TVN. I niestety, okazały się one prawdziwe. Kilka dni temu na swoim oficjalnym Instagramie o swoim odejściu poinformowała Magda Mołek:

Po 15 latach pracy w DDTVN, w porozumieniu ze stacją, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller też.

Fani byli w szoku. Nie mogli uwierzyć, że jedna z ulubionych prowadzących opuszcza śniadaniówkę. Natychmiast zaczęto spekulować, kto zastąpi ją i jej partner. Na liście pojawiało się mnóstwo nazwisk, aż wreszcie pod koniec tygodnia na jaw wyszło, że nowymi gospodarzami będą Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer! I kiedy wydawało się, że to koniec roszad w programie, zaczęły pojawiać się nowe głosy, że TVN chce zatrudnić jeszcze jedną nową parę!

Na ten moment nie wiemy kto jeszcze rozpocznie pracę w budynku na rogu Hożej j Marszałkowskiej w Warszawie. Fani jednak zaczęli obawiać się, że z show pożegna się Kinga Rusin i Piotra Kraśko! Dziennikarka postanowiła więc uciąć falę spekulacji i wprost napisała jak ma się sytuacja:

Odpowiadając na pytania fanów o zmiany, oto kawałek filmiku promującego nową ramówkę DDTVN. Wkraczamy z Piotrkiem dziarskim krokiem w nowy sezon. Z nowymi pomysłami, tematami. I, za co nas lubicie, zaangażowani w ważne sprawy – czytamy pod filmikiem na Instagramie.

Przy okazji oberwało się dziennikarzom z kolorowej prasy, którzy takie plotki podsycali:

PS. Drodzy Koledzy z redakcji gazet kolorowych. Sezon ogórkowy, rozumiem, że trzeba wymyślać sensacje, ale czasem wystarczy zadzwonić – skwitowała.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Głos zabrała nawet Agnieszka Woźniak-Starak, która typowana jest do roli kolejnej prowadzącej poranne show:

Czyli nadal nie poprowadzę za Ciebie programu? Ps. Drodzy koledzy z kolorowych gazet i portali, to jest jakiś żart, Ż-A-R-T, git?

Wychodzi więc na to, że skład prezenterów uległ już zmianie, a decyzja jest nieodwracalna. Zapewne dni dzielą nas od poznania piątej pary prowadzących, lub zdemontowania plotek przez stację, co może wskazywać komentarz Woźniak-Starak.

Czekamy z niecierpliwością na nowe doniesienia.

  • Piotr Kraśko i Kinga Rusin razem prowadzą Dzień Dobry TVN
  • Magda Mołek i Jolanta Pieńkowska w Dzień Dobry TVN
  • Anna Kalczyńska i Filip Hajzer - Dzień Dobry TVN - Instagram
  • Małgorzata Ohme – Wielka Gala Gwiazd 2019
  • Kinga Rusin i Piotr Kraśko nagrywają spot nowego „Dzień dobry TVN”
  • Kinga Rusin i Piotr Kraśko nagrywają spot nowego „Dzień dobry TVN”
  • Dzień Dobry TVN kto odchodzi?
  • Małgorzata Ohme na finale Big Brothera
  • Małgorzata Ohme w różowym garniturze
[1/9] Piotr Kraśko i Kinga Rusin razem prowadzą Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także