Szukaj

Magda Mołek przerywa milczenie! Dziennikarka skomentowała swoje nagłe odejście z „Dzień Dobry TVN”!

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek swoją decyzją o odejściu z Dzień Dobry TVN rozpętała burzę w mediach. Gwiazda opublikowała post, w którym odniosła się do ostatnich doniesień.

W czwartek w mediach gruchnęła sensacyjna informacja dotycząca zmian personalnych w programie Dzień Dobry TVN. Po wakacjach program śniadaniowy opuści jedna z par prowadzących. Niestety nie zobaczymy już o poranku pięknej Magdy Mołek oraz partnerującego jej Marcina Mellera. Gwiazdy w najbliższym czasie planują realizować nowe projekty, o których na razie niewiele wiadomo.

Szokująca decyzja Mołek, która od 15 lat rozpoczynała weekendowe poranki wraz z milionami widzów, wywołała istne trzęsienie w mediach. W ciągu 48 godzin pojawiła się cała masa publikacji, w których nie brakuje spekulacji na temat ewentualnych powodów nagłego opuszczenia obsady śniadaniówki przez ulubienicę widzów. Wiadomo również, że na miejsce Magdy i Marcina stacja zaproponuje dwa nowe duety prowadzących. Nieoficjalnie plotkuje się, że na jesieni poranne wydania prowadzić będą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, duet doskonale znany widzom programu Big Brother.

Odejście Mołek wywołało wielki smutek wśród internautów, którzy obserwują jej coraz popularniejszy profil na Instagramie. Pod oświadczeniem gwiazdy pojawiło się prawie 2 tysiące komentarzy. Widzowie w większości wspierają Magdę, szanując jej decyzję.

Dziennikarka po kilku dniach, gdy emocje już nieco opadły, postanowiła w zabawny sposób skomentować zaistniałe zamieszanie:

Czasem trzeba narozrabiać. Miłego weekendu – napisała Magda.

O tym, że Magda narozrabiała w mediach, jak nigdy przedtem, świadczy kolejna porcja wpisów zamieszczonych przez internautów:

  • Moja mama mówiła „Splunęłaś, idź do przodu, nie cofaj się i nie liż tego”
  • Ale Łobuziara…
  • Czasem trzeba po prostu zdobyć się na odwagę i podjąć tę decyzję.. BRAWO!
  • Narozrabiała Pani z odejściem z DDTVN… Liczę jednak na powrót.

Coś czujemy, że temat odejścia Magdy Mołek z Dzień Dobry TVN tak szybko się nie skończy…

View this post on Instagram

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie @tvnstyle_official będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem ???? Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Zobacz: Małgorzata Ohme przekręciła nazwisko Agnieszki Woźniak-Starak! W programie na żywo zrobiło się bardzo niezręcznie

Zobacz: To dlatego Magda Mołek odeszła z “Dzień Dobry TVN”! Do mediów trafiły gorące doniesienia zza kulis!

Zobacz: OFICJALNIE: Magda Mołek rezygnuje z prowadzenia “Dzień Dobry TVN”! Gwiazda opublikowała oświadczenie i wyjawiła swoje dalsze plany zawodowe!


Magda Mołek komentuje swoje odejście z Dzień Dobry TVN

Magda Mołek komentuje swoje odejście z Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Jolanta Pieńkowska w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Jolanta Pieńkowska w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×