Szukaj

Nowa prowadząca „Dzień Dobry TVN” wybrana! Magdę Mołek zastąpi… Niespodzianka, to mało powiedziane!

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek zrezygnowała z prowadzenia Dzień Dobry TVN. Wybrano już jej następczynię. Zobacz, kto prawdopodobnie będzie miał okazję sprawdzić się w nowej roli. 

Magda Mołek to jedna z popularniejszych polskich dziennikarek. Widzowie pokochali ją m.in. za naturalność na antenie, a także sposób i podejście do zaproszonych gości. Chociaż przez ostatnie miesiące Mołek była jedną z czołowych twarzy Dzień Dobry TVN, postanowiła zrezygnować z pracy, o czym poinformowała na swoim Instagramie.

W oświadczeniu przyznała, że chociaż znika z telewizji śniadaniowej, nie zamierza na zawsze żegnać się z ekranem i występowaniem na scenie:

Poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie @tvnstyle_official będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem – informowała gwiazda na Instagramie.

Fani programu zaczęli zastanawiać się nad jego następczynią.  Z pomocą przychodzi im Fakt, który dotarł do pracownika TVN. To on zdradził, że wiele wskazuje na to, że już wybrano dziennikarzy, którzy wkrótce pojawią się na antenie Dzień Dobry TVNOkazuje się, że Małgorzata Ohme zastąpi Mołek, a Marcina Mellera – Filip Chajzer:

To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie „Big Brother nocą”, to żal byłoby rozdzielać taki duet – zdradziło Faktowi ich źródło w TVN.

O tym, jak duet sprawdzi się w roli prowadzących, prawdopodobnie będziemy mogli przekonać się już wkrótce. Jak sobie poradzą? Trzymamy kciuki, żeby wyszło im to jak najlepiej.

View this post on Instagram

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie @tvnstyle_official będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem ???? Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Zobacz: Małgorzata Ohme przekręciła nazwisko Agnieszki Woźniak-Starak! W programie na żywo zrobiło się bardzo niezręcznie

Zobacz: To dlatego Magda Mołek odeszła z „Dzień Dobry TVN”! Do mediów trafiły gorące doniesienia zza kulis!

Zobacz: OFICJALNIE: Magda Mołek rezygnuje z prowadzenia „Dzień Dobry TVN”! Gwiazda opublikowała oświadczenie i wyjawiła swoje dalsze plany zawodowe!


Gosia Ohme z Klarą

Gosia Ohme z Klarą

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme i Aldona Wleklak (pr menager) – Wielka Gala Gwiazd 2019

Małgorzata Ohme i Aldona Wleklak (pr menager) – Wielka Gala Gwiazd 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×