NewsyPiotr Kraśko o debiucie w Dzień Dobry TVN: Jak współpracuje się mu z Kingą Rusin? Jak sobie radził ze stresem? Dziennikarz ujawnił kulisy [wideo]

Piotr Kraśko o debiucie w Dzień Dobry TVN: Jak współpracuje się mu z Kingą Rusin? Jak sobie radził ze stresem? Dziennikarz ujawnił kulisy [wideo]

Piotr Kraśko o pierwszy dniu w Dzień Dobry TVN
Piotr Kraśko o pierwszy dniu w Dzień Dobry TVN
Natalia Brzostowska
19.04.2016 10:10, aktualizacja: 19.04.2016 10:45

Piotr Kraśko w niedzielę zadebiutował na antenie Dzień Dobry TVN. To chyba najbardziej spektakularny transfer tego roku. Pod koniec 2015 roku Piotr Kraśko zakończył współpracę z TVP. Współprowadzenie programu śniadaniowego to dla dziennikarza duże wyzwanie. Zastąpił na antenie Bartosza Węglarczyka.

Jak Piotr Kraśko ocenia swój debiut w Dzień Dobry TVN? Jego dołączenie do zespołu utrzymywane było w ścisłej tajemnicy.

Nie myślałem o tym, nie wiem czy to taką sensację. Ten program trwa kilka razy dłużej niż najdłuższy program i strasznie mi się podoba - powiedział w materiale Agnieszki Jastrzębskiej dla Dzień Dobry TVN

Zdradził również, jak poradził sobie w nowej roli:

Jakiś czas już o tym rozmawialiśmy wcześniej, postawiłem na rozpoznanie bojem, wierze że tak jest lepiej. Inaczej bym się przejmował. Poza tym, to jak zespół jest przygotowany, jak zorganizowany... to wszystko sprawia, że nie ma się czym stresować. 

Piotr Kraśko o współpracy z Kingą Rusin

Piotr Kraśko tworzy duet z Kingą Rusin, Jak dziennikarka zapatruje się na nową współpracę? 

Wszystko się szybko podziało. Bartek Węglarczyk podjął trudną i przemyślaną decyzję, żeby podjąć pracę, na wymagającym stanowisku. Moje oko (na współpracę z Piotrem Kraśko) to jedno, ale jak przeczytałam opinię widzów to zobaczyłam, jak niezwykle ciepło zareagowali na te zmiany. Zastanawiam się, jak on się odnajdzie. To kwestia porozumienia, które się buduje albo ma. Z Piotrem je mam z racji tego, że się znamy. (...) 

Kinga Rusin przyznała, że podobnie, jak Piotr Kraśko przeżywała jego debiut na antenie:

Razem sobie powiedzieliśmy wczoraj rano: Piotrek nie spał, ja nie spałam. Przeżyliśmy, ale pierwszy raz od 10 at po programie przespałam cały dzień. 

Co zapamiętał najbardziej Piotr?

Pierwsze 5 min patrzyłem tylko na Kingę. To było bezpieczniejsze niż patrzeć się do kamery. Już się troszkę odzwyczaiłem od kamery.

Ocenił również swoją nową zawodową partnerkę Kingę Rusin: 

Nie pracowałem z nikim w życiu, kogo znałem od dziecka i złapałem się na tym, że jest pewne ryzyko. Siedząc obok Kingi nie miałem wrażenia, że jestem w pracy. 

A jakie są Wasze odczucia, co do Piotra Kraśki?

Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Dzień Dobry TVN - Kinga Rusin i PIotr Kraśko
Dzień Dobry TVN - Kinga Rusin i PIotr Kraśko
Piotr Kraśko i Kinga Rusin opuszczają Dzień Dobry TVN
Piotr Kraśko i Kinga Rusin opuszczają Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także