NewsyKinga Rusin nie przyszła na ramówkę, bo znika z "Dzień Dobry TVN"? Gwiazda oficjalnie komentuje

Kinga Rusin nie przyszła na ramówkę, bo znika z "Dzień Dobry TVN"? Gwiazda oficjalnie komentuje

Kinga Rusin
Kinga Rusin
Adam Streb
25.02.2020 22:00, aktualizacja: 28.02.2020 20:25

We wtorek 25 lutego odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN. Na gali pojawiło się grono gwiazd związanych ze stacją, ale zabrakło kilku kluczowych postaci. Czy to znaczy, że dziennikarze żegnają się ze stacją?

W przypadku Marcina Prokopa wiadomo, że dziennikarz nie pojawił się na imprezie przez kłopoty ze zdrowiem. Podobno już tydzień przed ramówką dał znać, że nie będzie w stanie poprowadzić imprezy. Mamy nadzieję, że to chwilowy kryzys i już niebawem dziennikarz wspólnie z Dorotą Wellman poprowadzi program Dzień Dobry TVN.

Dlaczego Kinga Rusin nie przyszła na ramówkę TVN?

Kinga Rusin zniknęła z dnia na dzień. Ze światem zaczęła się komunikować tylko i wyłącznie przez social media. Jej brak na wiosennej ramówce TVN-u był zauważalny, bo zawsze była jedną z największych gwiazd corocznej imprezy. Błyszczała jak diament i skupiała na sobie uwagę wszystkich fotoreporterów.

Masz jakieś wieści od Kingi? Gdzie jest, co robi? – dopytywała prowadząca imprezę Magda Mołek.

Piotr Kraśko odpowiedział dziennikarce dość wymijająco:

Pozdrawia, myśli ciepło, tęskni. I to słowo, które ma zawsze w głębi serca: czułość, delikatność, wrażliwość. I te myśli przesyła wszystkim tutaj – odpowiedział Kraśko.

Słowa redakcyjnego kolegi Kingi wywołały mnóstwo spekulacji. Pojawiły się głosy, że Rusin jest chora, chciała uniknąć starcia z dziennikarzami, którzy mogliby jej zadać niewygodne pytania dotyczące imprezy u Beyonce, a nawet, że gwiazda żegna się z Dzień Dobry TVN i na dobre opuszcza obsadę śniadaniówki, w której od marca pojawi się nowa para prowadzących – wiadomo już, że wybrane wydania poprowadzą Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Kinga Rusin – jesienna ramówka TVN 2019
Kinga Rusin – jesienna ramówka TVN 2019

Kinga Rusin odeszła z TVN? Gwiazda komentuje

Kilka godzin po wydarzeniu, gdy zdjęcia gwiazd uczestniczących w imprezie obiegły niemal wszystkie portale plotkarskie, Kinga Rusin uspokoiła swoich fanów. Na Instagramie wytłumaczyła, dlaczego zabrakło jej tym razem na prezentacji oferty programowej stacji:

Wprawdzie jeszcze dwa dni temu smarowałam narty i robiłam przysiady szykując się do treningów na tyczkach (vide poprzedni post), ale świat wokół zawirował...Szwajcarzy i Austriacy rozważają zamykanie granic, a Włosi zaczęli panikować. Zrobiło się nieprzyjemnie...Przejechaliśmy więc Włochy w poprzek (bez postoju) i teraz pozdrawiam Was z... Francji, z Cap Ferrat. Też ładnie.

Rusin ucięła też spekulacje na temat swojej przyszłości w Dzień Dobry TVN. Prezenterka zaprosiła fanów na kolejne wydania programu ze swoim udziałem:

W Dzień Dobry TVN widzimy się za kilka dni. Już nie mogę się doczekać – skwitowała Kinga.

Nie obyło się bez komentarzy pełnych komplementów:

  • Cudne zdjęcie.
  • A ta małolata na zdjęciu, to kto to?
  • Wygląda Pani na tym zdjęciu jak Katie Holmes :). Uderzające podobieństwo.
  • Przyjemnego odpoczynku i wspaniałych chwil Pani życzę. Czekam z przyjemnością na powrót na wizję DTTVN – pisali fani gwiazdy.

Czekamy!

Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin
Kinga Rusin
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także