Damian Michałowski nowym prowadzącym „Dzień Dobry TVN”. Kim jest? Co o nim wiemy?

Damian Michałowski z Dzień Dobry TVN. Kto to?

Damian Michałowski z Dzień Dobry TVN. Kto to?

Damian Michałowski nowym prowadzącym Dzień Dobry TVN. Kim jest? Ile ma lat? Czy ma żonę i dzieci? W czym występował?

Wiosną TVN przygotowało mnóstwo ciekawych propozycji. Wśród nich pojawią się nowe seriale: Motyw oraz Kod genetyczny. Widzowie będą mogli oglądać programy typu reality show: Ameryka Express, Paradise Hotel, Ślub od pierwszego wejrzenia. Zmieni się także popularny program śniadaniowy Dzień Dobry TVN.

Już 2 marca program rozpocznie się o 8:00 i potrwa do 11.30, czyli będzie o pół godziny dłuższy. Czy także bardziej atrakcyjny?  O to zadbać ma nowa para gospodarzy czyli Miss Polonia Paulina Krupińska i dziennikarz radiowy Damian Michałowski.

Kim jest Damian Michałowski? Doświadczenie

Damian Michałowski karierę rozpoczynał w 2006 w Akademickim Radiu Index w Zielonej Górze. Od 2008 pracował w redakcji sportowej Radia TOK FM w Warszawie, a w 2010 przeszedł do Radia ZET. Telewizyjna publiczność może go kojarzyć z takich programów jak: The Voice of PolandSzansa na sukcesCzar par i Mam talent!, gdzie pojawiała się jako reporter Radia Zet.

Damian Michałowski

Damian Michałowski

Współprowadził koncerty sylwestrowe w TVP2. Był gospodarzem letniej trasy koncertowej TVP2 i Radia ZET Lato ZET i Dwójki a także współprowadził koncerty w telewizjach TVN i Polsat. W 2018 prowadził finałowy koncert trasy Lato, Muzyka, Zabawa w TVP2.W 2017 prowadził pierwszą edycję reality show telewizji Polsat Wyspa przetrwania.

Kulisy rozpoczęcia prac nad reality-show nie należały do najłatwiejszych. Kilka dni przed wylotem na Fidżi radiowiec wziął ślub i na rzecz podróży, postanowił zostawić żonę i dziecko.

Pola początkowo nie była zadowolona, ale ostatecznie zgodziła się na to, żebym wyjechał żebyśmy przełożyli naszą podróż poślubną na przyszły rok. Ale choć się dogadaliśmy, ja przez kolejnych pięć tygodni na wyspie tęskniłem za rodziną jak szalony. Zwłaszcza, że mieliśmy mocno ograniczony dostęp do rozmów przez Skype’a – powiedział dla Party Damian Michałowski.

Damian Michałowski: żona i dzieci

Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci – kilkumiesięcznej Heleny i 3-letniego Henryka, bez pamięci zakochany w swoich potomkach. Jego Instagram jest zalany urokliwymi fotkami na których Damian chwali się swoimi pociechami. Pod jednym ze zdjęć napisał:

Patrzę na to zdjęcie i jestem z nich dumny. Duma mnie rozpiera, że to są moje dzieci. Oczywiście nawet na wakacjach czasami leci się na oparach ze zmęczenia, ale z ojcami jest trochę jak z samochodami – gdy zaświeci się kontrolka paliwa, zwalniamy, jedziemy oszczędniej i tak do najbliższej stacji. Tankujemy i dalej w długą. Nigdy nie brakuje nam paliwa – pisze Damian.

Dzieci Damiana Michałowskiego ostatnio mogliśmy zobaczyć przy okazji tłustego czwartku:

Dziś Tłusty Czwartek. To moje ulubione pączki. Niech żyje słodkość!

Damian Michałowski

Damian Michałowski

Córeczka Helenka jest dużo grzeczniejsza niż Heniek.

Gdy Heniek był małym brzdącem, nie lubił jeździć wózkiem. Nie lubił długich spacerów. Można nawet powiedzieć, że czasami nie lubił niczego. zawsze coś mu nie pasowało, dlatego wydaję mi się, że taka spokojna Helena, to wynagrodzenie dla nas, za to co przeszliśmy przy Heniu. Hela właśnie ucina sobie dziś trzecią drzemkę. W wózku przespacerowaliśmy ponad 5 km i ani razu nie jęknęła. no anioł! – napisał na Instagramie Damian.

Damian Michałowski

Damian Michałowski

O żonie Poli dziennikarz niewiele pisze i nie pokazuje jej na zdjęciach. Ale w konkursie na ojca roku może nie mieć konkurencji.


Damian Michałowski dzieci

Damian Michałowski dzieci

Damian Michałowski

Damian Michałowski

Paulina Krupińska i Damian Michałowski – nowi prowadzący Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski – nowi prowadzący Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×