Szukaj

Kiedy on tak przytył?! Donald Trump musi schudnąć! Lekarz bije na alarm!

Donald Trump wpadka

Donald Trump przytył

Donald Trump nie będzie zadowolony z diagnozy, którą postawili jego lekarze. Okazuje się, że prezydent będzie musiał zmienić swoje nawyki żywieniowe, żeby chronić zdrowie i schudnąć. Co mówią jego osobiści medycy?

Donald Trump nie będzie szczęśliwy w nadchodzących miesiącach. Prezydent Stanów Zjednoczonych usłyszał od swoich lekarzy bezlitosną diagnozę – choć ogólny stan jego zdrowia jest dobry, prezydent musi jak najszybciej zrzucić przynajmniej dziesięć kilogramów. Obecnie waży aż 108 kilo, co przy wzroście 190 centymetrów jest na granicy otyłości, a w jego wieku nie jest to wskazane.

Problem polega na tym, że prezydent kocha niezdrowe jedzenie, uwielbia napoje gazowane, a w Białym Domu nie żałują mu niczego. Lunche, obiady i służbowe kolacje, które wyprawia dla dyplomatycznych gości, są już legendarne. Mimo to, jego lekarz uparcie twierdzi, że zrzucenie paru kilogramów ma mu poprawić jakość życia, a nie uratować przed przedwczesnymi problemami z sercem:

Ogólny stan zdrowia prezydenta jest wyśmienity. Mają na to wpływ długofalowe korzyści z abstynencji i niepalenia. Myślę, że tak pozostanie do końca kadencji, a nawet do końca kolejnej, jeśli zostanie ponownie wybrany. Rozmawialiśmy dużo o diecie i o ćwiczeniach. On jest bardziej pozytywnie nastawiony do zmiany diety niż do ćwiczeń – wyjawia Sean Conley, osobisty lekarz prezydenta.

Pytany o tajemnicę zdrowia Trumpa, który słynie z zamiłowania do niemożliwie niezdrowego jedzenia, lekarz odpowiada krótko: geny.

Naprawdę myślicie, że to prawda? 😉

Melania Trump jednym wymownym zdaniem podsumowała swoje dwa lata w Białym Domu! Co na to despotyczny Donald Trump?!

Przykre. Donald Trump spędza święta SAMOTNIE! Dlaczego nie ma z nim Melanii?

Melania Trump nagle zniknęła z dnia na dzień. Już wiadomo, co dzieje się z najpiękniejszą Pierwszą Damą


Melania Trump i Donald Trump wrócili z Iraku

Melania Trump i Donald Trump wrócili z Iraku

Melania Trump i Donald Trump odsłaniają choinkę

Melania Trump i Donald Trump odsłaniają choinkę

Melania Trump i Donald Trump witają choinkę w Białym Domu

Melania Trump i Donald Trump witają choinkę w Białym Domu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×