Spalili zdjęcie Dawida Narożnego na wizji. Został w przykry sposób wywołany do tablicy. Oto jego riposta

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny nie kryje wielkiego oburzenia. Maskę z podobizną muzyka spalono na antenie VOX FM. Wszystko przy udziale byłych kolegów z zespołu Piękni i Młodzi. 

Dawid Narożny sławę zyskał dzięki udziałowi w programie Must Be The Music. Mężczyzna pojawił się tam razem z zespołem Piękni i Młodzi. Kapela disco-polo tak bardzo spodobała się widzom i jury, że udało im się zajść bardzo daleko. Pojawili się w półfinale i od tamtej pory cały czas szlifują muzyczną karierę. Zespół został założony przez Dawida i jego żonę Magdę. Niestety małżonkowie poróżnili się i postanowili się rozwieść.

Pomimo tego, że nie byli już małżeństwem, to nadal razem występowali. Wszystko zmieniło się podczas koncertu sylwestrowego. Za kulisami doszło do szarpaniny pomiędzy członkami zespołu, a ich nowymi partnerami życiowymi, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że mężczyzna został decyzją byłej żony wydalony z kapeli. Od tamtej pory zajmuje się solową karierą.

Spalono podobiznę Dawida Narożnego. Muzyk nie zamierza tak zostawić sprawy

Dawid i Magda rozstali się, a każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Wokalista doczekał się już nawet syna z drugą żoną. Pomimo tego, że nie jest on członkiem zespołu Piękni i Młodzi nadal ma liczną grupę fanów. Śledzą oni jego media społecznościowe i sprawdzają co słychać. Piosenkarz chętnie dzieli się z nimi szczegółami codzienności, ale jego ostatni wpis w social mediach może wywołać niepokój.

Członkowie formacji, w której Dawid występował razem z byłą żoną, byli gośćmi na antenie radia VOX FM. W pewnym momencie zaczęto wspominać Narożnego. Wyciągnięto nawet jego maskę i podpalono. Muzyk nie krył oburzenia całą sytuacją i o wszystkim powiedział na Instastory.

Zostałem w bardzo nieelegancki i przykry sposób wywołany do tablicy przez moich byłych przyjaciół z zespołu Piękni i Młodzi w programie radia VOX FM, w którym nie rozumiem dlaczego, została spalona moja podobizna. Nie rozumiem, po co takie zabiegi są stosowane w poważnym programie, wydawałoby się, że prowadzonym przez poważnych ludzi. (…) Palenie czyjegoś wizerunku na antenie, tylko po to, żeby przysporzyć sobie więcej fame’u, jest naprawdę bardzo słabe, przykre i nie przystoi.

Zdradził również, że nie zamierza tak zostawić tej sprawy i chce wyciągnąć prawne konsekwencje.

Mam nadzieję, że wobec ekipy prowadzącej i produkcji, jakieś konsekwencje zostaną wyciągnięte (…). W poniedziałek zgłoszę się do prawnika i zobaczę, co zrobić z tą sytuacją. To jest szkalowanie mojego wizerunku – dodał.

Zaistniałą sytuację umieścił także w social mediach. Zajrzyjcie do naszej galerii. Trzeb przyznać, że mógł poczuć się zszokowany tym, co zobaczył.


Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Komentarze

 • dana pisze:

  nie można tego zostawić chamstwu i należy tępić i nie odpuszczać

 • Gość pisze:

  Taki live żony i dzieci nie będą zadowolone i mężowie teź ale skoro cwaniak i ku..wa mówi źe nie lubi takich to trzeba to jakoś dyplomatycznie wyjasnić trzeba było nie zaczynać mlny bydła w zakopanem w mercach a na świeta pół kilo polskiej za 10zł ze świniobicia zamawiają bo za droga no chyba ze swieta teź w chorwacji i to tyle

 • Gość pisze:

  Kretyni piękni i młodzi a Madzia to już napewno baba stara niech zmieni nazwę zespołu bo pieje jak kogut rano

 • ela pisze:

  co za pod dłość i zgroza

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko ona myslała to nie myśl dlaczego promują tylko białostockie orły jak na ona tanczy dla mnie przyjezdza cały kraj a w zakopanem korki i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×