Niestety wielka kariera nie poszła w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Pomiędzy Magdą a Dawidem doszło do pogorszenia relacji, a w konsekwencji do rozwodu. Rozstali się oni w atmosferze skandalu, a Dawid został usunięty przez byłą już żonę z zespołu. Wokalista postanowił rozpocząć solową karierę i obecnie działa w branży na własną rękę.
Dawid Narożny pokazał zdjęcia z rodzinnej sesji
Byli małżonkowie po rozwodzie zaczęli układać sobie życie na nowo. Magda dalej jest liderką grupy i odnosi spore sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Kilka miesięcy temu pochwaliła się zaręczynami ze swoim ukochanym Krzysztofem Byniakiem. Dawid również układa sobie życie z nową miłością – Joanną, a zakochani doczekali się już nawet pierwszego wspólnego dziecka. Od kilku miesięcy razem wychowują synka Marcela. Muzyk ma również starszą córkę, Gabi, z poprzedniego małżeństwa.
Właśnie na profilu Dawida pojawiły się kadry z pięknej rodzinnej sesji zdjęciowej. Narożny pozuje z Joanną i dwójką swoich dzieci. Jego synek Marcel, który przyszedł na świat w listopadzie zeszłego roku, to już całkiem duży chłopak.
Pod postem Dawida znalazło się mnóstwo komplementów dotyczących jego rodzinki. Widać, że starsza córka wokalisty świetnie dogaduje się z jego nową partnerką. Fani dostrzegli także, że mały Marcel jest niezwykle podobny do swojego sławnego taty.