NewsyNagranie z bójki zespołu Piękni i młodzi wypłynęło do sieci! Było ostrzej niż plotkowano [WIDEO]

Nagranie z bójki zespołu Piękni i młodzi wypłynęło do sieci! Było ostrzej niż plotkowano [WIDEO]

Piękni i młodzi: nagranie z bójki
Piękni i młodzi: nagranie z bójki
Adam Streb

09.01.2020 21:00, aktual.: 10.01.2020 19:04

Zespół Piękni i młodzi ma na swoim koncie kilka przebojów i skandal, który odbił się szerokim echem w mediach. 1 stycznia do sieci przedostała się informacja o konflikcie pomiędzy nowymi partnerami byłych małżonków – liderów grupy. Kochankowie Magdy i Dawida Narożnych nie szczędzili sobie złośliwości.

Napięta atmosfera w zespole pojawiła się tuż przed sylwestrem 2019. Tuż po tym, jak członkowie grupy podjęli decyzję o wykluczeniu z obsady Dawida, byłego męża Magdy.

Piękni i młodzi: Dawid Narożny wyrzucony z zespołu. Menadżer komentuje

Fakt donosi, że przed bójką w Zakopanem odbyło się w grupie głosowanie, w wyniku którego podjęto decyzję o usunięciu Dawida z grupy.

Po zejściu ze sceny w Zakopanem Dawid otrzymał pismo o wykluczeniu z zespołu. Zespół, który tworzą Dawid Narożny, Magda Narożna i Daniel Wilczewski, ma zapis w kontrakcie, że może decydować o składzie, dlatego podjęto taką decyzję. Moim zdaniem to mogło być przyczynkiem do bójki, jaka miała miejsce w hotelu – skomentował sprawę menadżer grupy, Krzysztof Bogucki.

Podobno pomysł uszczuplenia składu pojawił się już w listopadzie:

Zastanawiali się, czy tak zrobić, czy nie. Zdarzały się sytuacje, że Dawid nie pojawiał się na koncertach. Żadnemu z członków, poza Dawidem, to się nie zdarzało. Nawet w dniu, gdy mieliśmy wystąpić na "Sylwestrze Marzeń" nie pojawił się na rozmowie w programie "Pytanie na Śniadanie" – zdradził menedżer.
Piękni i Młodzi
Piękni i Młodzi

Prywatne sprawy miały nie wpływać na dalszą działalność zespołu Piękni i Młodzi, ale wiadomo już, że wpłynęły. Magda Narożna poinformowała dziś o zmianach w zespole:

Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny - czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu - czytamy w komunikacie.

Oliwy do ognia dolał film, jaki opublikował Fakt. Na krótkim nagraniu dokładnie widać to, o czym od tygodnia donoszą tabloidy.

Piękni i młodzi: film z bójki

Do awantury doszło w jednym z zakopiańskich hoteli. Dawid, po przyjściu do lobby, próbował dopytać żonę, pod czyją opieką w danym momencie była ich córka, Gabrysia:

Gdzie jest moje dziecko? – zapytał, a w odpowiedzi usłyszał: – Jest pod moją opieką. Jak była pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp***aj stąd.

W obronie Narożnej stanął jej nowy partner, który obraził Dawida. Awanturować miała się też Magda, która z kolei zaatakowała partnerkę jej eks-męża. Joanna wtedy wyciągnęła z torebki gaz pieprzowy. Psiknęła w stronę kobiety, a chwilę później także w stronę jej chłopaka.

https://www.facebook.com/fakt24pl/videos/818192091955841/

Z pewnością to jeszcze nie koniec tej afery. Wszystko wskazuje na to, że muzycy spotkają się w sądzie. Zanim jednak do tego dojdzie, pewnie niebawem dowiemy się więcej od wyrzuconego z grupy Dawida. Ciekawe jak z jego perspektywy wygląda cała ta disco-polowa afera?

Piękni i Młodzi
Piękni i Młodzi
Piękni i młodzi – Sylwester 2019 TVP
Piękni i młodzi – Sylwester 2019 TVP
Magda Narożna Piękni i Młodzi - Instagram
Magda Narożna Piękni i Młodzi - Instagram
Piękni i Młodzi - konflikt
Piękni i Młodzi - konflikt
Piękni i Młodzi - konflikt
Piękni i Młodzi - konflikt
Piękni i Młodzi - konflikt
Piękni i Młodzi - konflikt
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także