Wirtualna Polska

Bójka w Pięknych i młodych. Magda Narożna dolała oliwy do ognia: „Rozstanie nie zawsze odbywa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli”

Bójka w Pięknych i młodych. Magda Narożna dolała oliwy do ognia: „Rozstanie nie zawsze odbywa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli”

Magda Narożna

Tegoroczny sylwester na długo pozostanie w pamięci nie tylko fanów disco-polowego grupy Piękni i Młodzi, ale także samych muzyków. Takie awantury i rękoczyny do tej pory kojarzyły się głównie z bardzo rock'n'rollowymi zespołami. Czasy, jak widać, bardzo się zmieniły. Dziś wokalistka wydała oświadczenie dotyczące afery, do której doszło podczas Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem.

Wirtualna Polska

Tak głośno o zespole Piękni i Młodzi jeszcze nigdy nie było. Dziś członkowie grupy  disco-polo wiodą prym we wszystkich serwisach muzycznych i plotkarskich. Ale trudno się dziwić, show-biznes już dawno nie widział takiej awantury, połączonej z rękoczynami w wykonaniu muzyków. Czy o takiej popularności marzyli? Śmiemy wątpić.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Od czego zaczął się konflikt Pięknych i Młodych?

Magda Narożna i Dawid Narożny są już po rozwodzie, ale wciąż dzielą opiekę nad córką, Gabrysią. Oboje weszli w nowe związki, ale jak się okazuje, pomiędzy parami niebezpiecznie iskrzy. 1 stycznia na profilu na Instagramie Joanny – obecnej partnerki Dawida Dawida Narożnego, ukazała się relacja na Instastory, z której wynika, że została zaatakowana przez Krzysztofa, obecnego partnera Magdaleny Narożnej. Joanna twierdzi, że to nie pierwszy raz, gdy partner byłej żony jej obecnego chłopaka zachował się agresywnie. W rozmowie z Pudelkiem, Joanna zapowiedziała podjęcie dalszych kroków prawnych wobec partnera Magdaleny.

[wp_quiz id=”1161″]

Mam przestawioną szczękę, mam prawdopodobnie pęknięty bębenek. Mam zamiar wybrać się na policję, zobaczyć zabezpieczone nagrania, żeby to wszystko wyciągnąć w taką stronę, w jaką powinno pójść, bo zaczęło się robić już naprawdę niebezpiecznie – mówi kobieta.

A wcześniej, Joanna na Instagramie, napisała od czego zaczęła się cała awantura.

O godzinie 1 w nocy zeszliśmy z Dawidem do baru hotelowego, żeby zamówić jedzenie. Zobaczyliśmy pijącą alkohol Magdę. Dawid napisał do niej wiadomości, pod czyją opieką jest Gabrysia w trakcie ich imprezowania. Nie dostał odpowiedzi. Wróciliśmy po 30 minutach, aby odebrać swoje zamówienie. Gdy podszedł do stoika, by ponownie zapytać się o swoją córkę, został zwyzywany i napadnięty, po czym Magdalena podbiegła do mnie, chcąc mnie uderzyć. Wówczas rozpyliłam gaz (noszę go, ponieważ to nie pierwsza tego typu sytuacja i obawiam się o swoje życie i zdrowie) (…). Obsługa hotelu wezwała policję, ponieważ byli świadkami pobicia. Pogotowie zabrało mnie, a całe towarzystwo zostało przebadane alkomatem. Nie było trzeźwej osoby, która by sprawowała opiekę nad córką Dawida. Została z tego sporządzona notatka i będą wyciągnięte konsekwencje. Kamery również zostały zabezpieczone przez policję – pisze Joanna

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Magda Narożna o bójce w zespole Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna także postanowiła zabrać głos w sprawie sylwestrowej afery. Niestety zamiast spróbować rozładować sytuację, próbuje usprawiedliwiać swojego partnera pisząc, że rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli.

Jednak agresji i rękoczynów nie mogą tłumaczyć nawet najbardziej rozhuśtane emocje. Trudno więc zrozumieć oświadczenie Magdaleny Narożnej, wokalistki Pięknych i Młodych.

Oświadczenie!!!!!!! Kochani, w dzisiejszym dniu w internecie pojawiły się niepokojące, sensacyjne bardzo informacje pośrednio dotykające mojego życia prywatnego. Prawda jest taka, że rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Emocje towarzyszące takim sytuacjom są olbrzymie. Często zwyciężają z racjonalnością. Niestety dotykają także osób nam bliskich, które angażują się – bądź też są całkiem niepotrzebnie angażowane w to wszystko. Z pewnością bardzo wiele osób w naszym kraju przeżywało, bądź przeżywa to samo i wie doskonale, o czym pisze. Wszystko to są jednak sprawy prywatne, w które nie powinno się angażować osób z zewnątrz, a tym bardziej opinii publicznej.

Piękni i Młodzi – konflikt

Piękni i Młodzi – konflikt

To jednak nie koniec tłumaczeń Magdaleny. Wokalistka twierdzi, że filmik na Insastory Joanny był przycięty i zaaranżowany.

Nawet wtedy, kiedy próbuje się mnie wciągnąć w to wszystko, kiedy próbuję realizować swoje partykularne cele w taki sposób, z jakim mi przyszło się zmierzyć. Ja podejmuję kroki prawne w tej kwestii, licząc na zwycięstwo prawdy. Pokazując sprawy takimi, jakie w rzeczywistości są. Od początku do końca. Nie zaś wykorzystując z premedytacją przycięty, specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał. Nie chcę dać się zastraszyć, czy szantażować. Kocham Was i chce nadal tworzyć i śpiewać dla Was. A ta całą resztą chciałabym, by zajęli się prawnicy – kończy temat Magdalena.

Sylwestrze Marzeń w Zakopanem wciąż się sporo mówi. Wciąż wypływa afera za aferą. Chyba nie takie marzenia miały władze telewizji publicznej w związku ze swoim show.

View this post on Instagram

Oświadczenie !!!!!!! Kochani, w dzisiejszym dniu w internecie pojawiły się niepokojące, sensacyjne bardzo informacje pośrednio dotykające mojego życia prywatnego. Prawda jest taka, że rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak ja byśmy sobie tego życzyli. Emocje towarzyszące takim sytuacjom są olbrzymie. Często zwyciężają z racjonalnością. Niestety dotykają także osób nam bliskich, które angażują się – bądź tez są całkiem niepotrzebnie angażowane w to wszystko. Z pewnością bardzo wiele osób w naszym kraju przeżywało bądź przezywa to samo i wie doskonale o czym pisze. Wszystko to są jednak sprawy prywatne, w które nie powinno się angażować osób z zewnątrz a tym bardziej opinii publicznej. Dlatego tez proszę wybaczcie, ale nie chcę komentować czy podawać bolesnych dla mnie szczegółów tej sytuacji. Nawet wtedy kiedy próbuje się mnie wciągnąć w to wszystko, kiedy próbuje realizować swoje partykularne cele w taki sposób, z jakim mi przyszło się zmierzyć. Ja podejmuje kroki prawne w tej kwestii licząc na zwycięstwo prawdy. Pokazując pokazując sprawy takimi jakie w rzeczywistości są. Od początku do końca. Nie zaś wykorzystując z premedytacją przycięty, specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał. Nie chce dać się zastraszyć, czy szantażować. Kocham Was i chce nadal tworzyć i śpiewać dla Was. A ta cała reszta chciałabym, by zajęli się prawnicy.

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim) on


Magda Narożna - oświadczenie

Magda Narożna - oświadczenie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Dawid Narożny i Joanna - komentarz do konfliktu Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×