NewsySyn Dawida Narożnego w szpitalu. "Moje biedactwo"

Syn Dawida Narożnego w szpitalu. "Moje biedactwo"

Syn Dawida Narożnego trafił do szpitala
Syn Dawida Narożnego trafił do szpitala
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
19.04.2024 11:44

Dawid Narożny poinformował fanów, że jego syn Marcel trafił do szpitala. Żona muzyka zdradziła, że chłopiec potrzebował kroplówki i nie czuł się najlepiej. Czy to coś poważnego?

Dawid Narożny to jeden z popularnych muzyków disco polo. Przed laty wraz z byłą żoną, Magdaleną Narożną, stworzył zespół "Piękni i Młodzi", który dotarł do finału "Must be the music". Para jednak rozwiodła się i do dziś walczy o prawa do nazwy i wspólnych utworów. Obecnie zarówno Dawid, jak i Magdalena mają własne bandy, które nazywają się dokładnie tak samo. Narożny zdążył ponownie się ożenić i z obecną partnerką ma synka, Marcela.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Syn Dawida Narożnego trafił do szpitala. Spędził tam noc

Dawid Narożny długo zapowiadał premierę teledysku, jednak musiała ona zostać przełożona. Wszystko ze względu na stan zdrowia synka, który gorzej się poczuł. Ostatecznie okazało się, że potrzebna była wizyta w szpitalu, o czym muzyk poinformował na swoich social mediach. Dodał również zdjęcie małego Marcelka ze szpitalnego łóżka.

Dziś nocka w szpitalu z moim szkrabkiem. Najpierw książeczka, czytanie, później naklejanie, następnie masaż bolącego brzuszka… na koniec bajeczka i do spania. Królewicz mój - napisał Narożny.

Żona Dawida Narożnego zdradza szczegóły. Co dolega ich synkowi?

Żona Dawida Narożnego, Joanna również występuje na scenie, u boku swojego męża. Nic więc dziwnego, że ona także była zaangażowana w promowanie nowego teledysku. Mimo wielu zapowiedzi, dała znać fanom, że premiera została przesunięta ze względu na zdrowie ich syna. Joanna zdecydowała się zdradzić nieco więcej szczegółów na temat stanu Marcela. Podczas relacji na social mediach powiedziała, że potrzebne było podanie kroplówki i kilku innych leków, żeby jego stan uległ poprawie.

Żona Dawida Narożnego zdradziła szczegóły stanu zdrowia syna
Żona Dawida Narożnego zdradziła szczegóły stanu zdrowia syna© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także