Zdemaskowali ojca Joanny Opozdy. Kompromitujące dowody wylądowały w sieci. Dariusz przyłapany na serii kłamstw

Dariusz i Joanna Opozdowie

Dariusz i Joanna Opozdowie

Dariusz Opozda twierdzi, że to jego córka, Joanna, założyła i prowadzi stronę, na której publikowane są wymierzone w niego posty.

Joanna Opozda, choć jest w zaawansowanej ciąży, nie ma lekko. Jest skonfliktowana z własnym ojcem – Dariuszem. Ostatnio Asia, jej mama, siostra i mąż – Antek Królikowski próbowali dostać się do mieszkania w Busku-Zdroju, gdzie przebywa mężczyzna z kochanką. Jak tłumaczyła, chciała pomóc odzyskać rzeczy mamy, które były w lokalu. Ojciec zareagował na sytuację nerwowo. Na filmikach nagranych przez resztę rodziny widać moment, gdy wystrzelił on z broni palnej w drzwi, za którymi stali jego krewni.

Materiały z feralnego zajścia zamieścił na Instagramie Królikowski, który bardzo angażuje się w konflikt i miota oskarżenia wobec teścia i jego nowej partnerki.

Awantura źle odbiła się na zdrowiu Asi. Kobieta trafiła do szpitala z silnymi bólami i skurczami. Pan Dariusz nie przestał jednak prowadzić medialnej wojny przeciwko bliskim. Udzielił wywiadu tabloidowi Fakt, w którym zapowiedział, że podejmie kroki, aby odebrać mieszkania Asi i jej siostrze, które wcześniej im podarował.

Może źle zrobiłem. Może za dużo dawałem. One nie zasługują na moją dobroć. Uważam, że jak wezmą się w końcu za pracę, zrozumieją, że na mieszkanie, aby je mieć, trzeba wcześniej zarobić. Ode mnie nie będzie już więcej prezentów – zwierzył się gazecie. – Ktoś mi mówił, że na stare lata nie będzie miał mi kto szklanki wody podać. Ale ja bym teraz bał się tej wody napić, bo nie wiem co by w niej było.

W innej rozmowie z tą gazetą stwierdził, że żona i pozostali członkowie rodziny przyjechali do niego tylko po to, żeby zabrać zgromadzone przez niego złoto.

Złoto to oszczędności mojego życia i osobisty majątek. Po powrocie z Afryki ta biżuteria zginęła. Początkowo żona zaprzeczała, że ją ma. Potem zwróciła – razem ze 120 tys. dolarów. Przypuszczam, że teraz grube karki wpadłyby do mieszkania, a ja, kaleka byłbym całkowicie bezbronny. Złoto by zginęło. Tu bowiem nie ma żadnych rzeczy mojej żony – zdradził teść Królikowskiego.

Pan Dariusz jest też aktywny na Instagramie. Regularnie publikuje na swoim koncie treści wymierzone w członków rodziny. Jak przekonuje, chce w ten sposób dowieść prawdy.

Nie tylko Dariusz wykorzystuje tę platformę do walki. Nieznana osoba założyła profil o nazwie „dariusz.opozda.klamstwa”. Co jest na nim publikowane?

Dariusz Opozda pod ostrzałem. Kto prowadzi wymierzoną w niego stronę?

Założyciel profilu napisał w jego opisie:

Poświęcam ten profil Dariuszowi Opozda oraz jego kłamstwom. Zdjęcia pochodzą z profili ig i fb osób zainteresowanych oraz screenow które dostaje.

Administrator publikuje posty, w których prostuje rzekome kłamstwa ze strony Dariusza. Poniżej kilka przykładów. Najpierw załączamy wpisy ojca Asi, a następnie odpowiedzi na nie.

Niestety nie wiadomo, kto prowadzi profil. Teść Królikowskiego podejrzewa, że stoi za tym Joanna. Dowody przedstawił na swoim Instagramie, gdzie napisał:

Szanowni Państwo! Wiem kto stoi za fikcyjnym kontem pomawiającym i znieważającym mnie i moja rodzine na portalu Instagram. Dowodem są zabezpieczone tzw. zrzuty ekranu na jednym widać ikonkę profilu Joanny Opozdy która robiła zrzut mojego profilu następnie umieszczając zdjęcie na fikcyjnym koncie na Instagramie, po zorientowaniu się ze widać ikonkę profilowa zamieniono zdjęcie dodając ikonkę „myślącej kobiety”. Jak widać córka czuje się dobrze skoro może działać na fikcyjnym koncie i aktywnie mnie atakować.

Myślicie, że jest jeszcze jakakolwiek szansa na zakończenie konfliktu?


Profil poświęcony działalności Dariusza Opozdy

Profil poświęcony działalności Dariusza Opozdy

Dariusz Opozda oskarża córkę

Dariusz Opozda oskarża córkę

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×