Szukaj

Daniel Martyniuk poniża Ewelinę, tak jak poprzednią dziewczynę Faustynę! Ale ona właśnie do niego wróciła! Co ona robi?!

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk i Faustyna

Faustyna, była dziewczyna Daniela Martyniuka pojawiła się ponownie w tle dramatu wokół rozwodu syna króla disco polo i Eweliny Martyniuk. Czyżby już wybaczyła mu, jak ją poniżył w sieci?

Obecnie jesteśmy świadkami dramatu, jaki rozgrywa się wokół rozwodu Daniela Martyniuka i jego byłej już żony, Eweliny. Samozwańczy celebryta głośno komentuje swój zakończony właśnie związek, nie szczędząc szczegółów, czy z pewnością nie przysporzy sobie popularności. Skrytykował już chyba wszystkich zaangażowanych w sprawę, łącznie z sądem orzekającym w sprawie, kiedy nie spodobało mu się, że z przyczyn proceduralnych nie przyjęto zeznań jego świadków. Obok twardo wspiera go Danusia, która nie szczędzi byłej, jakże ukochanej jeszcze niedawno synowej, przykrych słów.

Jakie miejsce w tym wszystkim ma była dziewczyna Daniela, Faustyna?

Czy rozwód zbliży Daniela Martyniuka i Faustynę?

Daniel Martyniuk kilka dni temu był widziany z Faustyną. To jego była dziewczyna, z którą spotykał się dwa lata temu. Czy rozwód z Eweliną, sprawi, że dawny związek odbuduje się na nowo? Być może dawna partnerka już wybaczyła mu to, jak ją poniżył w sieci.

Przypomnijmy, że syn Zenka Martyniuka nie szczędził pod adresem Jemiołkowskiej nieprzyjemnych słów, przekraczając wszelkie granice dobrego wychowania:

Ten l*******g włamał mi się na telefon i skasował filmik. Ciekaw jestem, kto ją opłacił. Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Wcześniej wystawiła mnie do zdjęć.

Gdy emocje nieco opadły, ponownie w social mediach zwrócił się do swojej dawnej dziewczyny i jej rodziców ze słowami skruchy:

Najmocniej przepraszam Faustynę oraz lekarzy Marlenę i Łukasza za dokuczliwe słowa wypowiedziane w sposób publiczny.

Czyży Faustyna mu wybaczyła, dlatego ponownie pojawia się w jego życiu w tle rozwodu z Eweliną.

Wszystkie poważne związki Daniela Martyniuka

W 2017 roku Daniel Martyniuk miał brać ślub z Anią, farmaceutką z Elbląga. Jednak zerwał zaręczyny i związał się z nową dziewczyną – Faustyną Jamiołkowską z Sierpca, która jest po studiach prawniczych i pracuje w Białymstoku.

Jeszcze w tym samym roku Daniel poznał Ewelinę Golczyńską i relacja z prawniczką poszła w zapomnienie. Dziewczyna wyszła za Daniela w 2018 roku, jednak 21 września oficjalnie przestali być małżeństwem.


Faustyna Jemiołkowska - była dziewczyna Daniela Martyniuka

Faustyna Jemiołkowska - była dziewczyna Daniela Martyniuka

Faustyna Jemiołkowska - była dziewczyna Daniela Martyniuka

Faustyna Jemiołkowska - była dziewczyna Daniela Martyniuka

Faustyna Jamiołowska - dziewczyna syna Zenka Martyniuka

Faustyna Jamiołowska - dziewczyna syna Zenka Martyniuka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×