Szukaj

Daniel Martyniuk przekroczył granice żenady. Poniżył byłą dziewczynę w najgorszy możliwy sposób. Ręce opadają

Zenek Martyniuk i Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk i Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk szokuje po raz kolejny. Syn króla disco-polo przekroczył wszelkie granice dobrego smaku. Tym razem oberwało się jego byłej dziewczynie. 

Daniel Martyniuk cały czas nie przestaje zadziwiać. Młody skandalista nie cofnie się przed niczym, aby dokuczyć tym, którzy w jakiś sposób mu się narazili. Syn gwiazdy disco-polo ma za sobą nie tylko problemy z prawem i pobyt w areszcie, ale także kilka afer obyczajowych. Nie ma tygodnia, aby w kolorowej prasie nie pisano o jego kolejnych wybrykach. Niestety jego rodzice nie mają na niego żadnego wpływu, chociaż bardzo starali się, aby syn nieco się uspokoił.

Ostatnio głównym medium, na którym młody Martyniuk jest niezwykle aktywny, stał się Instagram. W jego relacjach niemal codziennie pojawiają się jakieś zaczepki w stosunku do innych osób. Niedawno skrytykował twórczość Kamila Bednarka, nawoływał do obalenia polskiego rządu oraz negatywnie ocenił działalność obiektu, w którym nigdy nie był. Kilka tygodni temu groził właścicielowi jednego ze stołecznych lokali, a ostatnio wszedł w konflikt z Rafałem Collinsem. Właściciel firmy motoryzacyjnej próbował przemówić Danielowi do rozumu. Oczywiście wywołało to ostrą krytykę z jego strony. Skandalista postanowił nagrać krótki film, w którym zwrócił się do Collinsa i przy okazji opowiedział o alimentach dla żony.

Daniel Martyniuk o byłej dziewczynie

Syn Zenka przez swoją działalność w social mediach sprowokował już wiele konfliktów. Najwyraźniej nie uczy się na błędach i cały czas chce rozwiązywać swoje prywatne sprawy na oczach internautów. Tym razem uderzył w swoją byłą dziewczynę, Faustynę, przekraczając przy tym wszelkie granice żenady. Obraził nie tylko ją, ale także jej rodzinę. Wyciągnął przy tym także bardzo intymne sprawy.

Ten l*******g włamał mi się na telefon i skasował filmik. Ciekaw jestem, kto ją opłacił. Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Wcześniej wystawiła mnie do zdjęć.

Publikując kolejne relacje, posunął się dużo dalej. Nie będziemy przytaczać jego słów, bo nie nadają się one do zacytowania. Wszystko możecie zobaczyć w galerii.


Daniel Martyniuk o FaustynieDaniel Martyniuk o Faustynie2
Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×