Rozwód słono kosztuje Daniela Martyniuka. Ujawnił wysokość alimentów: „Nigdy w życiu tyle ode mnie nie dostanie”

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk i Rafał Collins weszli w konflikt. Teraz można już go nazwać otwartą wojną. Daniel właśnie odpowiedział na wyzwanie gwiazdy show TVN. W swoim komunikacie opowiedział o alimentach dla żony. Jaką kwotę zażyczyła sobie Ewelina?

Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu jest czołowym skandalistą w show-biznesie. Syn gwiazdy disco-polo ma za sobą niejedne kłopoty z prawem, oraz pobyt w areszcie. Mężczyzna, jak nikt ma talent do popadania w kolejne kłopoty. Ostatnio głośno jest o jego konfliktach, które prowokuje przez social media. Młody Martyniuk często nagrywa filmiki, w których mówi o tym kto lub co mu się nie podoba. Groził już właścicielowi jednego z warszawskich lokali, skrytykował hotel, w którym nigdy nie był, uderzył w twórczość Kamila Bednarka, a ostatnio ma na celowniku Rafała Collinsa.

Konflikt Daniela i Rafała rozpoczął się w momencie gdy gwiazdor show TVN postanowił publicznie powiedzieć, co sądzi o synu Zenka Martyniuka.

Nie zrobiłeś w muzyce nic, nie zrobiłeś nic w hotelarstwie, nie zrobiłeś nic, generalnie w życiu. Po prostu już ci się poprzewracało w głowie, ale być może potrzebowałeś kogoś takiego jak ja, żeby ci powiedział otwarcie w twarz – zachowujesz się jak błazen i takiego kogoś jak ty trzeba przełożyć przez kolano jak gówniarza. Na liścia to zasłużył sobie facet, a w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy nie jesteś facetem. Weź się chłopaku w garść, przestań pajacować i zacznij żyć w realu – powiedział Rafał Collins.

Daniel postanowił nie być mu dłużny i odpowiedział na krytykę. Między Rafałem i Danielem od kilku dni trwa słowna przepychanka. W pewnym momencie ze strony Collinsa padła propozycja, by wszystko rozwiązać za pomocą siły. Na odpowiedź młodego skandalisty nie musiał zbyt długo czekać. Daniel kilka godzin temu zamieścił na swoim profilu film, w którym poinformował, jak widzi rozwiązanie tego problemu. Syn Zenka Martyniuka podjął przysłowiową rękawicę.

„KO” Collins @rafalcollins. Walczę tylko w federacji jedynej, słusznej i prawdziwej, czyli @famemmatv. Reszta polskich podróbek mnie nie interesuje, zawsze będę za tym co najlepsze taki już jestem. Nie znasz mnie, wiec nie oceniaj i z tego co wiem to w ten weekend wcale tak ciężko nie pracowałeś tylko udawałeś survivalowca w bieszczadzkich lasach przy ognisku zakrapianym procentami z sypanymi używkami.

Daniel Martyniuk: alimenty dla żony

Daniel Martyniuk poruszył także temat alimentów dla żony. Przy okazji opowiedział powodach ich rozstania, któremu rzekomo ma być winna rodzina Eweliny. Syn Zenka i Danusi podkreśla, że to nie on zostawił żonę i córkę, ale to ona odeszła od niego. Wypowiedział się także na temat wysokości alimentów, jakich zażądała.

Żona powinna zajmować się mężem i dzieckiem, a nie uciekać do mamusi. Powiedziałem jej, że wykorzystała mnie na hajs. Gdy siedziałem w areszcie, zostały zasądzone alimenty na córkę. Zażądała 3 tysiące złotych. Nigdy w życiu tyle ode mnie nie dostanie. Może zapomnieć o takich warunkach. Córka będzie miała wszystko, ale na moich warunkach.

Widać, że Daniel nie ma zamiaru ustępować ani Rafałowi, ani swojej żonie. Czujemy, że to wszystko nieprędko się skończy.

Myślicie, że Rafał i Daniel staną na ringu np. podczas Fame MMA?


Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×