Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka ma poważne kłopoty. Sytuacja popchnęła ją do desperackiej decyzji. Niepokojące doniesienia mediów

Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka ma problemy finansowe

Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka ma problemy finansowe

Sylwia Urbańczyk straciła pracę po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Przybrana córka muzyka wpadła w problemy finansowe. Była zmuszona do podjęcia niełatwej decyzji.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Niewątpliwie był to ogromny cios dla jego rodziny i fanów. Artysta miał jednego biologicznego syna Krzysztofa juniora. Kolorowa prasa rozpisywała się także na temat tego, że artysta zaadoptował trzy dziewczynki, które były siostrzenicami jego ostatniej żony Ewy. Najstarsza z nich, Sylwia Urbańczyk kilka miesięcy temu zaprzeczyła tym rewelacjom. Oznajmiła, że była jedynie przybraną córką Krzysztofa:

Jako najstarsza córka Barbary Wojtal oświadczam, że ani ja, ani żadna z moich sióstr nie jesteśmy, ani nie byłyśmy adoptowane przez Krzysztofa Krawczyka i Ewę Krawczyk.

Córka Krzysztofa Krawczyka sprzedaje willę. Gdzie zamieszka?

Temat Sylwii Urbańczak znów powrócił. Wszystko to za sprawą problemów finansowych, z którymi się zmaga. Jakiś czas temu media obiegła wieść, że po śmierci muzyka, jego zespół, który liczył ponad 20 osób, w jednym momencie stracił pracę. Osoby te dopadł kryzys. Wśród zatrudnionych była właśnie Sylwia.

Sylwia jest najbardziej związana z Ewą, bo spędzała z nią wiele czasu w trasach koncertowych i nawet z wyglądu bardzo przypomina ciotkę. Jest dość skryta i nie zdradza swoich planów byle komu, ale mogła podjąć decyzję o tym, że zamieszka z Ewą i dlatego pozbywa się dużej i drogiej w utrzymaniu nieruchomości – zdradził informator Pomponika.

Na stronie internetowej, na której publikowane są ogłoszenia z nieruchomościami, pojawiła się willa przybranej córki artysty. Dom położony jest około 20 km od posiadłości Krawczyków. Początkowo został on wyceniony na 1,4 miliona złotych, jednak po pewnym czasie obniżono cenę o 50 tysięcy. Według zawartych w ogłoszeniu informacji willa ma łącznie ponad 253 m2.

Do dyspozycji jest także zagospodarowana działka oraz garaż. Dom wyposażony jest w fotowoltaikę. W środku znajduje się m.in. kominek, nowoczesny piec na eko groszek, a także solar do podgrzewania wody. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, przy której znajduje się szkoła, urząd miasta czy sklepy.

Kobieta po sprzedaniu willi planuje zamieszkać razem z Ewą.


Sylwia Urbańczak sprzedaje willę | zrzut oferty ze strony Domiporta

Sylwia Urbańczak sprzedaje willę | zrzut oferty ze strony Domiporta

Sylwia Urbańczyk wydała oficjalne oświadczenie

Sylwia Urbańczyk wydała oficjalne oświadczenie

Sylwia Urbańczyk - przybrana córka Krzysztofa Krawczyka

Sylwia Urbańczyk - przybrana córka Krzysztofa Krawczyka

Komentarze

 • Gośćtym pisze:

  Wykorzystała p. Sylwia p. Krawczyka a teraz poluje na kasę p. Ewy do pracy p. Sylwio a nie zyrowac na kasę wdowy. To co zostało do pod, ialu to juniora i wdowy a nie wasze nygusy

  • Gośćeizka pisze:

   Dom się jemu nie należy po rozwodzie w 2002 został zapisany na Ewę i bardzo dobrze, po to brali rozwód żeby majątek rozdzielić, widocznie już wtedy przewidzieli co będzie odstawiał Igorek…

 • GośćElżbieta pisze:

  Niw darzę sympatią syna Krzysztofa Krawczyka. K.Krawczyk miał dość hulaszczego życia młodego juniora. Przecież ten młody, założył rodzinę i pozbył się żony i nie uznał dziecka. Dlaczego miał być hołubiony przez ojca? Teraz po śmierci Krawczyka z pewnością dostanie zachowek, ale nie należy mu się spadek po ojcu, bo na niego przez swoje zachowanie względem swojej rodziny i syna nie zasłużył.

 • Gość pisze:

  Jak się już coś pisze to należy napisać to rzetelnie. Na sprzedaż dom i możliwość kupna dobrze prosperującego sklepu spożywczego znajdującego się na terenie posiadłości. To nie kłopoty finansowe są powodem sprzedaży, a zgoła inne plany życiowe…

 • LAS VEGAS pisze:

  Sylwia mogla kupić skromny dom lub mieszkanie w blokach, trzeba najpierw myslec głową a nie dac gore emocjom, zresztą nie moja sprawa, ech

 • Gość euzebia pisze:

  Sponsor już kasy nie daje, to trudno żyć.Pranie brudów na forum,wstyd.Za robotę i zarabiać a nie kwękać.

  • Gość pisze:

   Wpysk to za mało. NIEROBY DO PRACY .KARMA ZACZNIE DO NICH POWOLI WRACAC.ROMSKIE PLEMIE POTRAFIA ZYC TYLKO ZA DRAPANE

 • Gość pisze:

  Do Gośćela16 stycznia 2022 o 02:43

  Prymityw z ciebie straszny!
  Rozumiem że dzieci należą wyłącznie do matek i wyłącznie matki mają wobec nich obowiązki?
  … i co to znaczy „takie coś urodziła”. Za taki teks powinnaś w pysk dostać. Junior byl normalnym, zdrowym dzieckiem, dopóki w wypadku, który przez brawurowo jazdę spowodował KK, nie doznał, oprócz innych urazów, stłuczenia pnia mózgu.
  Po takim urazie to i tak swietnie daje radę.

 • JaGość pisze:

  Pań Krawczyk senior już nie mógł się poruszać, ale musiał koncertowa. Musiał zapracować na utrzymanie wszystkich nierobów. A teraz jak zabrakło Pana Krawczyka to wielka bieda i brak pracy .. Bardzo szanuje Pana Krawczyka ,ale za bardzo poddał się żonie.