Newsy"Nie przestajemy płakać i modlić się". Rozrywający serce wpis na profilu Krzysztofa Krawczyka

"Nie przestajemy płakać i modlić się". Rozrywający serce wpis na profilu Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk
Krystyna Miśkiewicz
30.06.2020 15:20, aktualizacja: 01.07.2020 00:35

Krzysztof Krawczyk swoją karierę zaczynał jako wokalista zespołu Trubadurzy, od 1973 rozpoczął karierę solową. Przy jego wielkich przebojach bawi się już kilka pokoleń Polaków. Artysta koncertował na całym świecie i jest zdobywcą wielu nagród, oraz wyróżnień. Piosenki, które wykonuje, doczekały się również wielu coverów.

Rok po odejściu z zespołu rozpoczął współpracę z menedżerem Andrzejem Kosmalą. Mężczyźni znają się od 46 lat, a poza pracą połączyła ich również wielka przyjaźń. Kosmala ma swój ogromny udział w wielkim sukcesie Krawczyka, a nawet był autorem kilku jego przebojów. Po kilku dekadach wspólnej drogi są dla siebie, jak rodzina. 27 czerwca do sieci trafiła niezwykle smutna wiadomość. Współpracownik Krawczyka przeżywa ogromną tragedię - jego syn popełnił samobójstwo.

Robert Kosmala nie żyje. Krzysztof Krawczyk pogrążony w żałobie

Na profilu wokalisty na Facebooku pojawił się niezwykle smutny post. Krawczyk poinformował o śmierci syna swojego menedżera – Andrzeja Kosmali. Mężczyzna postanowił odebrać sobie życie. Wokalista znał go od dziecka, a Robert Kosmala od zawsze mówił do niego wujku.

Pogrążony w żałobie artysta nie mógł zostać obojętny na wielką tragedię, jaka spotkała jego przyjaciela. Przeszywającymi słowami wspomniał zmarłego w swoim wpisie. Do smutnych słów dołączył jedno ze wspólnych zdjęć.

Kochani! Co tam wybory,kiedy ludzie wybierają między życiem a śmiercią.Coraz więcej odbierania sobie życia.Dokonał tego mój Przyjaciel, syn mego menedżera,który od dzieciństwa mówił do mnie Wujek! Żal rozrywa ma duszę i tak tego nie zostawię! Robercie już jesteś w lepszym świecie,ale my nie przestajemy płakać i modlić się o Twoją duszę! - czytamy pod zdjęciem

https://www.facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL/photos/a.137825320411101/637338383793123/?type=3

Krawczyk postanowił w trudnych chwilach wyrazić wsparcie dla swojego menedżera. Robert Kosmala był bankowcem, a w ostatnim czasie zainwestował w kryptowalutę, czyli tak zwane bitcoiny. Mężczyzna zmarł w wieku 43 lat.

Krzysztof Krawczyk wspomina Zbigniewa Wodeckiego
Krzysztof Krawczyk wspomina Zbigniewa Wodeckiego
Krzysztof Krawczyk - gwiazdy w programie śniadaniowym
Krzysztof Krawczyk - gwiazdy w programie śniadaniowym
Obraz
Monika Borzym jako Krzysztof Krawczyk - Ostatni raz zatańczysz ze mną - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7
Monika Borzym jako Krzysztof Krawczyk - Ostatni raz zatańczysz ze mną - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7
Krzysztof Krawczyk wielki powrót
Krzysztof Krawczyk wielki powrót
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także