Szukaj

Córeczka Anny Wendzikowskiej przeszła skomplikowaną operację. Gwiazda pokazała zdjęcie dziecka po zabiegu: „Moja fajterka”

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Córka Anny Wendzikowskiej przeszła kolejną operację, o czym gwiazda sama poinformowała swoich fanów. Zamieściła na Instagramie poruszający wpis i zdjęcie z córką. Zobacz, co napisała.

Program Dzień Dobry TVN wylansował całą plejadę gwiazd. Do grona „dzieci” śniadaniówki zalicza się na przykład Anna Wendzikowska. Prezenterka dzięki swoim błyskotliwym rozmowom z gwiazdami światowego kina zyskała status jednej z najlepszych i najpiękniejszych wizytówek polskich kobiet w zagranicznym show-biznesie.

Anna odnosi sukcesy nie tylko na polu zawodowym. Również prywatnie może pochwalić się udanym życiem osobistym. Jest szczęśliwą matką dwóch pięknych córek i partnerką ojca jednej z nich – Jana Bazyla. Teraz okazuje się, że cała rodzina ma za sobą trudny czas. Starsze dziecko Wendzikowskiej przeszło pilną operację, kolejną w ostatnim czasie.

Zobacz: Anna Wendzikowska i Jan Bazyl przyłapani na czułościach na plaży! Było bardzo romantycznie

Co dolega córce Anny Wendzikowskiej? Jaką miała operację?

Córka Anny Wendzikowskiej z poprzedniego związku, Kornelka, w tym roku skończyła 4 lata. Dziewczynka jest oczkiem w głowie młodej mamy, czego najlepszym dowodem są zdjęcia, jakie gwiazda regularnie zamieszcza w sieci. Najnowsza publikacja szczególnie zainteresowała i zaniepokoiła internautów. Wszystko przez informację zamieszczoną w opisie.

Wendzikowska zdradziła, że jej córka ma za sobą kolejną operację wzroku. Dziewczynka przeszła co najmniej trzeci już zabieg, w tym drugi w ciągu ostatnich kilku miesięcy, po którym wciąż musi ćwiczyć chore oko.

Moja kochana córeczka, moja fajterka. Mamy za sobą kolejną operację oczu… Dochodzimy do siebie w domu… Dziękujemy – napisała dziennikarka.

Zobacz: Anna Wendzikowska pokazała warunki, w jakich mieszka. W domu gwiazdy panuje niezły bałagan

Wendzikowska po poprzedniej operacji Kornelki wyznała, że jednym z zadań podczas terapii jest zasłanianie oka:

Z tym zasłanianiem różnie bywa. Są lepsze i gorsze dni. Walczę czasami o każdą minutę – napisała Anna w jednym z komentarzy.

Podobnie jak internauci obserwujący profil Wendzikowskiej na Instagramie, życzymy jej córce szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz: Afera o apetyczną pupę Anny Wendzikowskiej: „Od leczenia kompleksów jest psychoterapia, nie Insta”. Gwiazda ostro odpowiedziała


Anna Wendzikowska z córkami

Anna Wendzikowska z córkami

Anna Wendzikowska i Kornelia w takich samych sukienkach

Anna Wendzikowska i Kornelia w takich samych sukienkach

Anna Wendzikowska i Kornelia w takich samych sukienkach

Anna Wendzikowska i Kornelia w takich samych sukienkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×