- Jaka juz duuuza !!!! ;))
- Ale urosła! ?
- Jaka duza, super
Na fotce mamy okazję zobaczyć dwuletnią dziewczynkę podczas gry na pianinie. Czyżby rosła nam nowa pianistka? Pod zdjęciem Ania napisała, że to pierwsza lekcja Kornelii. Choć dziewczynka jest jeszcze malutka, jej mama dba o to, aby już teraz się rozwijała i odkrywała swoje pasje.Trzymamy kciuki za jej postępy!