NewsyWielki debiut Antosi. Słodka córeczka Ani Wendzikowska gwiazdą okładki magazynu Biedronki

Wielki debiut Antosi. Słodka córeczka Ani Wendzikowska gwiazdą okładki magazynu Biedronki

Ania Wendzikowska z córką
Ania Wendzikowska z córką
Krystyna Miśkiewicz

30.04.2020 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Wendzikowska jest najlepszym przykładem na to, że karierę zawodową można z powodzeniem łączyć z macierzyństwem. Dziennikarka jest specjalistką od Hollywood. Gwiazda TVN-u relacjonowała dla widzów wiele zagranicznych wydarzeń, w tym przebieg tegorocznej gali wręczenia Oscarów. Regularnie spotyka się także z czołowymi aktorami i aktorkami, przeprowadzając wyczerpujące wywiady.

Podczas kwarantanny Ania jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda często dodaje piękne zdjęcia, na których możemy podziwiać nie tylko ją, ale także jej córeczki. Dziewczynki są oczkiem w głowie swojej mamy. Widać, że Ania niezwykle cieszy się macierzyństwem, a czas, który spędza wspólnie ze swoimi pociechami, przysparza jej wiele radości.

Wendzikowska należy do tych gwiazd, które nie ukrywają twarzy swoich dzieci i od samego początku publikują zdjęcia, na których możemy w pełni podziwiać urodę dziewczynek. Trzeba przyznać, że są niezwykle podobne do swojej sławnej mamy.

Anna Wendzikowska pozuje z córką na okładce magazynu

Reporterka TVN jest mamą dwóch córeczek. Kornelię urodziła w 2015 roku. Ma ją ze związku z Patrykiem Ignaczakiem, młodszą – Antonię w 2018, a jej ojcem jest obecny partner dziennikarki. Dziewczynki regularnie pojawiają się nie tylko w social mediach swojej mamy, ale występują z nią na okładkach magazynów.

Kornelka zadebiutowała wraz z Anią na okładce magazynu Gala. Teraz przyszedł czas na Antosię. Dwulatka wystąpiła ze swoją mamą w sesji dla gazety Dada, dostępnej w sieci sklepów Biedronka.

Uroczą małą modelkę mogliśmy zobaczyć już wcześniej w domowej sesji na Instagramie. Gwiazda kilka dni temu dodała zdjęcia, na których pozuje razem z młodszą córką. Fani jednogłośnie orzekli, że Antosia to skóra zdjęta z mamy.

  • Anna Wendzikowska z córką
  • Anna Wendzikowska z córkami
  • Anna Wendzikowska na plaży w Warszawie
  • Anna Wendzikowska z córką Antosią
  • Ania Wendzikowska z córką na okładce magazynu DADA
  • Anna Wendzikowska z córką Antoniną
  • Anna Wendzikowska z córką Antoniną
[1/7] Anna Wendzikowska z córką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także