Conchita Wurst przeszła metamorfozę, obok której nie da się przejść obojętnie. Nie tylko nowa fryzura robi wrażenie

Conchita Wurst ma teraz blond włosy. Na potrzeby sesji dała się zawinąć w folię. Przedstawiamy jej efekty.

Conchita Wurst, wbrew temu, co myśli wiele osób, to fikcyjna postać. W rolę drag queen wciela się Austriak Thomas Neuwirth (ur. 1988). Thomas dorastał i wychował się w wiejskich regionach Styrii, by później przeprowadzić się do Grazu, gdzie studiował modę. Następnie przeprowadził się do Wiednia. Na miejscu został wokalistą i zaczął występować jako Conchita. W 2014 roku Conchita reprezentowała Austrię na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w duńskiej Kopenhadze, który wygrała, zdobywając serca widzów wykonaniem utworu Rise like a Phoenix.

Thomas, jako Conchita, pojawił się także na koncercie w Polsce. Drag queen grała podczas Sabatu Czarownic w 2015 roku. Nie mogła się wtedy nacieszyć naszym krajem i go zachwalała.

To niesamowite miejsce. Myślę, że nie występowałam nigdy w piękniejszym miejscu od tego. Cała otoczka koncertu, to że ludzie wciąż pamiętają historię i tradycję, w pewnym sensie podtrzymują ich życie. Myślę, że przez te wszystkie lata dopowiadano pewne historie, ale to wciąż piękny sposób na świętowanie tego wydarzenia. To wspaniałe, że mogę tu być z największymi polskimi gwiazdami. Jestem trochę zdenerwowana – drag queen wyznała w rozmowie z polskimi mediami.

Dotychczas Conchita była znana przede wszystkim za sprawą długich, czarnych włosów. Występowała w nich przynajmniej jako drag queen. Thomas bowiem na co dzień chodzi ubrany jak mężczyzna. Ma krótkie włosy, często uczesane po zawadiacku, długi zarost i styl ubioru rodem przypominający twardziela z filmów z USA. Poniżej możecie zobaczyć takie wydanie Thomasa.

Czasami przychodzi jednak czas na zmiany. Thomas/Conchita często eksperymentują ze stylem. Teraz Conchita postanowiła nieco odświeżyć wizerunek i zmienić kolor włosów.

Conchita Wurst jako blondynka. Jak wygląda?

Conchita Wurst, na potrzeby nowej sesji zdjęciowej, założyła długie blond włosy. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Drag queen opublikowała kilka śmiałych fotografii z sesji. Widać ją na nich, gdy pozuje „zapakowana” w folię i z maseczką na ustach oraz gdy pozuje bez koszulki, ze związanymi włosami i z chmarą nocnych motyli na całym ciele. Całość robi piorunujące wrażenie. Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii. Obecny look gwiazdy możecie porównać z jej wcześniejszym wizerunkiem. Zamieściliśmy tam zdjęcia, które prezentują zarówno Thomasa, jak i Conchitę.

Najnowsze fotki bardzo spodobały się fanom drag queen. W komentarzach pod nimi pisali m.in.:

  • Jak pięknie!

  • Pięknie, na każdym ujęciu.

  • Wow. To jest piękna seria zdjęć!

  • Ty zawsze zapierasz mi dech w piersiach.

  • To jest przepiękna sztuka!

  • Wow. Aż oniemiałem.

A Wam jak podoba się Conchita w blond włosach? Również jesteście zachwyceni jej wyglądem? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy.

Conchita Wurst na Eurowizji 2014:


Conchita Wurst w blond włosach. Fot. Instagram

Conchita Wurst w blond włosach. Fot. Instagram

Conchita Wurst w blond włosach. Fot. Instagram

Conchita Wurst w blond włosach. Fot. Instagram

Conchita Wurst w blond włosach. Fot. Instagram

Conchita Wurst w blond włosach. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować