Conchita Wurst rozpływa się nad Polską: „Nigdy nie występowałam w piękniejszym miejscu”

Conchita Wurst zachwycona Polską. Conchita o wizycie w Kielcach na Sabacie Czarownic 2015

Conchita Wurst zachwycona Polską. Conchita o wizycie w Kielcach na Sabacie Czarownic 2015

Conchita Wurst zachwycona Polską

Występ na Sabacie Czarownic 2015 był dla Conchity Wurst okazją do pierwszej wizyty w Polsce. Podczas wywiadu dla Pytania na śniadanie Conchita podzieliła się wrażeniami po kilku godzinach pobytu w Warszawie (rozmowę nagrywano w piątek rano, a wyemitowano w sobotę). Dopiero w Kielcach Conchita Wurst mogła powiedzieć na temat Polski nieco więcej.

Zobacz: Conchita Wurst w Pytaniu na śniadanie. Furorę zrobiły jej szpilki

W rozmowie z Tele Tygodniem Conchita Wurst przyznała, że jest zachwycona Polską. Stwierdziła nawet, że dotychczas nie występowała w piękniejszym miejscu:

To niesamowite miejsce. Myślę, że nie występowałam nigdy w piękniejszym miejscu od tego. Cała otoczka koncertu, to że ludzie wciąż pamiętają historię i tradycję, w pewnym sensie podtrzymują ich życie. Myślę, że przez te wszystkie lata dopowiadano pewne historie, ale to wciąż piękny sposób na świętowanie tego wydarzenia. To wspaniałe, że mogę tu być z największymi polskimi gwiazdami. Jestem trochę zdenerwowana

Występ Conchity Wurst na Sabacie Czarownic 2015 został nagrodzony wielkimi brawami. Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć, jak „kobieta z brodą” zaśpiewała w Kielcach, całe wideo możecie zobaczyć tutaj.

Zobacz: Dziennikarz TVP gorzko skomentował Conchitę zaraz po wywiadzie

Conchita Wurst w Kielcach na Sabacie Czarownic 2015

Conchita Wurst w Kielcach na Sabacie Czarownic 2015

Conchita Wurst na Sabacie Czarownic 2015 w Kielcach

Conchita Wurst na Sabacie Czarownic 2015 w Kielcach promowała płytę

Conchita Wurst – You Are Unstoppable:

Jedną z piosenek, które Conchita Wurst zaśpiewała na Sabacie Czarownic 2015 był singiel promujący album „Conchita” – You Are Unstoppable. Poniżej teledysk do piosenki, który na YouTube obejrzano ponad 1 milion razy.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×