Szukaj

Meghan Markle oniemiała na widok prezentu dla Archiego! Docenił go topowy projektant

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Megan Markle, książę Harry i Archie Harrison kończą oficjalną wizytę królewską w Afryce. Okazało się, że czekała ich jeszcze miła niespodzianka. Mały książę otrzymał prezent - śliczne dżinsy. Zobaczcie.

Meghan Markle i książę Harry wybrali się w oficjalną podróż po Afryce, a towarzyszył im Archie Harrison. Chłopczyk rośnie jak na drożdżach i coraz bardziej przypomina znanego tatę. Na koniec wizyty mały książę, otrzymał specjalnie dla niego wykonane dżinsy.

Zobacz: Meghan Markle ukrywała Archiego Harrisona już kilka miesięcy. W końcu pokazała go publicznie – to wykapany książę Harry!

Meghan Markle przerywa oficjalną wizytę

Okazuje się, że prawdopodobnie królewscy fani podczas tej wizyty nie zobaczą już syna Harry’ego i Meghan. Kiedy książę pojawił się w Malawi, Markle z synkiem została w Johannesburgu. Tam odpoczywają przed lotem powrotnym do domu.

Jednak, że księżna mimo wszystko kontynuuje obowiązki. Meghan miała dołączyć do męża i wraz z nim pojawić się w college’u, w którym promowana jest edukacja kobiet. Nie przybyła osobiście, ale po raz pierwszy w historii rodziny królewskiej, uczestniczyła w spotkaniu dzięki telekonferencji.

Zobacz: Meghan Markle wygadała słodkie przezwisko syna. Archie Harrison jeszcze nie ma pół roku, a już lubi flirtować

Meghan Markle – prezent dla Archiego w Afryce

Meghan na koniec odwiedziła jeszcze pracownię współczesnego artysty Jamesa Delaneya w Victoria Yards, kreatywnej przestrzeni z galeriami sztuki, pracowniami projektowymi i sklepami mieszczącymi się w dawnej pralni. Gdy tam była, dostała parę małych ogrodniczek dla Archiego, prosto z salonu Tshepo, a także parę dżinsów dla siebie.

Lesedi Masemola, menedżer marki, powiedział:

Z tego, co widzieliśmy w Internecie, ona jest typem osoby, która ma szczupłą sylwetkę, więc zrobiliśmy je specjalnie dla niej. Kiedy zobaczyła dżinsy, była pod wrażeniem. Uwielbia dżinsy, powiedziała, że ​​nie może się doczekać, aby je przymierzyć i powiedziała „wow ”. A kiedy zobaczyła ogrodniczki, dla Archiego, powiedziała „bardzo urocze, myślę, że są bardzo, bardzo urocze.”

Lesedi ujawnił, że dżinsy Meghan kosztują 2100 Rand południowoafrykańskich (113 £), ale ogrodniczki Archiego były specjalnym zamówieniem, które zostało wykonane tylko dla małego księcia. Powiedział:

To było specjalne zamówienie, którego nigdy wcześniej nie robiliśmy, więc nie mają ceny.

Meghan Markle dostała dżinsy dla Archiego

Meghan Markle dostała dżinsy dla Archiego

Zobacz: Meghan Markle zachwyciła w czarnym kombinezonie. Wyglądała przepięknie. Największe wrażenie zrobiły dodatki


Meghan Markle dostała dżinsy dla Archiego

Meghan Markle dostała dżinsy dla Archiego

Archie Harrrison

Archie Harrrison

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×