NewsyMeghan Markle upolowała w sieciówce genialny tani kosmetyk dla Archiego! Bez problemu znajdziecie go w polskich sklepach!

Meghan Markle upolowała w sieciówce genialny tani kosmetyk dla Archiego! Bez problemu znajdziecie go w polskich sklepach!

Meghan Markle
Meghan Markle
Tila Nowak

23.07.2019 12:51, aktual.: 23.07.2019 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle pokazała swoją prawdziwą twarz. Choć przyzwyczajona jest do błyskotek i sukni od drogich projektantów, to tym sprytnym ruchem zjednała sobie sprzymierzeńców, zwłaszcza Insta Matki, które gotowe są nakrzyczeć nawet na księżną, a to wszystko w obronie dzieci.

Podczas, gdy książę Harry oraz jego brat, książę William, rozgrywali charytatywny mecz w polo, Meghan Markle i księżna Kate bawiły się z dziećmi w okolicznym parku. Damy rozłożyły kocyk, żeby najmłodsi członkowie rodziny królewskiej mogli się bezpiecznie bawić, a sucha trawa nie podrażniła skóry bobasów. Oczywiście nic nie umknęło czujnym fotoreporterom, którzy rejestrowali każdy krok królewskiej rodziny.

Meghan Markle kilka miesięcy temu urodziła swoje długo wyczekiwane dziecko. Mały Archie Harrison to oczko w głowie mamy i taty, dlatego księżna Sussexu postanowiła odpowiednio zadbać o skórę maluszka. Wyjątkowo gorące lato, dało się we znaki wszystkim, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. Meghan nie mogła zbagatelizować wysokich temperatur i promieni słonecznych, które mogły spowodować poparzenia u dwumiesięcznego malucha. Księżna postanowiła zabezpieczyć skórę dziecka produktem, który jest dostępny także w Polsce i to na większości półek w drogeriach czy dyskontach. Mowa o nawilżającym kremie, który kosztuje ok. 40 złotych.

Świetną postawą zaskarbiła sobie przychylność wszystkich, którzy od lat obserwują poczynania rodziny królewskiej i czekają nawet na jej najdrobniejsze potknięcie. Tym prostym zabiegiem zyskała sympatię wszystkich Brytyjczyków, a rozrzutność, z którą wielu ją kojarzyło, powoli znika w niepamięć.

  • Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison
  • Meghan Markle i Archie Harrison pokazali się publicznie razem
  • Meghan Markle w białej marynarce i kapeluszu na Wimbledonie
  • Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie
  • Slider item
  • Archie Harrison – nowe zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry'ego
  • Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo
  • Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison
[1/8] Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także