NewsyMeghan Markle po porodzie przybrała na wadze przez problemy ze zdrowiem! Sensacyjne doniesienia tabloidu są bardzo niepokojące!

Meghan Markle po porodzie przybrała na wadze przez problemy ze zdrowiem! Sensacyjne doniesienia tabloidu są bardzo niepokojące!

Meghan Markle depresja poporodowa
Meghan Markle depresja poporodowa
Rafał Matuszczak

07.07.2019 05:00, aktual.: 09.07.2019 08:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle i książę Harry od dwóch miesięcy cieszą się z uroków macierzyństwa. Na początku maja na świat przyszedł ich pierwszy synek Archie, który 6 lipca przyjął sakrament chrztu świetego. I choć był przez swoją mamę długo wyczekiwany, teraz może stanowić dla niej problem. Jak donosi zagraniczna prasa, księżna jest zmęczona!

Macierzyństwo nie zawsze bywa kolorowe, a właściwie to zawsze bywa dość ciężkie. Nie miała o tym najwyraźniej pojęcia amerykańska aktorka, która po kilku tygodniach wychowywania została przytłoczona obowiązkami. Globe informuje, że Meghan po prostu nie radzi sobie w roli matki, często płacze, a pomóc nie potrafi jej nawet mąż. Smutki ponoć zajada słodkimi wypiekami, a przy siedzącymi trybie życia szybko widać zmiany w jej sylwetce. Nawet nagłówek na okładce mówi, że Markle po prostu tyje, co prędzej czy później wyłapią jej fani i dociekliwi paparazzi.

Myślicie, że takie zaskakujące doniesienia faktycznie okażą się prawdą? Przecież Meghan nie ma aż tak ciężko. Nie każda młoda mama ma zapewnioną obecność obok dwóch niań, które pospieszą z pomocą w każdej chwili. Miejmy nadzieję, że plotki szybko zostaną zdementowane. Może zrobi to sama zainteresowana?

  • Meghan Markle podczas Trooping the Color
  • Meghan Markle i książę Harry na pierwszym publicznym wyjściu
  • Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów
  • Globe: Meghan Markle przytyła
  • Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle został ochrzczony w Windsorze
  • Meghan Markle i książę Harry na meczu baseballowym Boston Red Sox z New York Yankees
  • Meghan Markle w białej marynarce i kapeluszu na Wimbledonie
  • Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
  • Meghan Markle i książę Harry na przyjęciu na część księcia Karola
[1/9] Meghan Markle podczas Trooping the Color
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także