Brzydula 2. U boku Uli pojawi się nowy Marek. Przecieki z planu nie ucieszą fanów serialu

BrzydUla 2

BrzydUla 2

BrzydUla to serial, który podbił serca fanów. Już 30 sierpnia zobaczymy kolejne premierowe odcinki. Co wydarzy się w nowym sezonie? Kim będzie nowy Marek? 

BrzydUla to serial, który okazał się niesamowitym hitem. Widzowie pierwszego sezonu z zapartym tchem śledzili losy Uli Cieplak i jej przyjaciół. Najwięcej uwagi w serialu poświęcono wątkowi miłosnemu pomiędzy główną bohaterką, a jej ukochanym, czyli Markiem Dobrzańskim. Relacja ta od samego początku nie była łatwa i towarzyszyło im wiele przeszkód, ale też zabawnych chwil.

Wszystko miało jednak szczęśliwe zakończenie, a fani z niecierpliwością wyczekiwali na kolejne odcinki. Produkcja długo zwlekała z tym, by serial wrócił na antenę. Dopiero po ponad dekadzie widzowie mogli poznać kontynuację losów Marka (Filipa Bobka) i Uli (Julii Kamińskiej).

Brzydula 2 okazała się tak samo wielkim hitem jak pierwsze odcinki tej produkcji. Serial znowu zgromadził przed telewizorami rekordową liczbę widzów, którzy z zapartym tchem śledzi losy głównej bohaterki, która wyszła za Dobrzańskiego i doczekała się z nim trojga dzieci. Małżonkowie w tych odcinkach przeżywali jednak wielki kryzys.

Brzydula 2: co wydarzy się w nowych odcinkach?

Tuż po zakończeniu poprzedniej serii serialu fan tej produkcji z niecierpliwością wyczekiwali informacji o tym, czy format będzie kontynuowany. Już w lipcu pojawiła się informacja, że 30 sierpnia wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowej serii, w którym będzie można się dowiedzieć, czy małżonkowie przezwyciężą kryzys. Zakochani postanowili dać sobie kolejną szansę.

Jak wiadomo z oficjalnej zapowiedzi nowego sezonu, małżonkowie pracują nad tym, by odbudować swój związek. Nie tylko korzystają z terapii, ale też dają się ponieść namiętności na licznych randkach. Cały czas ukrywają się jednak przed najbliższymi, by nie dawać nikomu złudnej nadziei. Wspólnie też walczą o sukces firmy, który poświęcili całe zawodowe życie.

Okazuje się, że prezentacja  kolekcji „rozwodowej” jest wielkim hitem, a wszyscy tryskają niesamowitym optymizmem. Niestety prasa nie podziela tej radości, a Paulina Febo podejmuje szereg kontrowersyjnych i drastycznych decyzji. Marek postanawia udać się za granicę, by ostatecznie się z nią rozmówić. Niestety na długo przepada bez wieści i nie odbiera kolejnych telefonów zmartwionej Uli.

W tym momencie w jej życiu pojawia się kolejny Marek. Firma przyjmuje w swoje szeregi młodego, inteligentnego i tryskającego humorem PR-owca. Natychmiast pojawia się on blisko Uli. Jak obecność nowego Marka zakończy się dla jej małżeństwa z Dobrzańskim? Tego dowiemy się w najnowszych odcinkach.


BrzydUla 2 znika z ekranów. Kiedy ostatni odcinek?

BrzydUla 2 znika z ekranów. Kiedy ostatni odcinek?

BrzydUla 2 znika z ekranów. Kiedy ostatni odcinek?

BrzydUla 2 znika z ekranów. Kiedy ostatni odcinek?

BrzydUla - czy Marek i Ula się pogodzą?

BrzydUla - czy Marek i Ula się pogodzą?

Komentarze

 • Fan pisze:

  Dokąd będą nas tak męczyć. Czy fani Brzyduli zobaczą jeszcze szczęśliwych Dobrzańskich. Chcieliśmy się dowiedzieć po 10 latach co u nich słychać. Po takiej bursztynowej miłości spodziewaliśmy się chyba czegoś innego,zdrada,wyprowadzka Marka z domu, rozwód- szkoda.,a można było inaczej….

 • Fan pisze:

  Nie jestem w stanie uwierzyć, że Ula poraz kolejny zachowa się podobnie jak to zrobiła z Arturem. Po co nam jakiś kolejny Marek,nam wystarczy Dobrzański, oby wszystko dobrze się skończyło.

 • Gośćdziki pisze:

  Strasznie nudna. Nie chcę się tego dalej ogladac

 • Gość pisze:

  Niestety nowa Brzydula – beznadziejna – kiepski scenariusz, zbyt wiele wątków, bez tempa. Za dużo fantazji, za mało realiów. Oglądam wyłącznie z sympatii dla Filipa Bobka ale niestety On jeden jakości serialu nie podniesie.

 • Becia pisze:

  Stare czy nowe odcinki ,bardzo mi się podobały uwielbiam ten serial czekam na nowe odcinki ❤

 • Becia pisze:

  Stara czy nowa,,Brzydula,,bardzo mi się podoba, uwielbiam ten serial czekam na nowe odcinki ❤

 • Hubson pisze:

  Jak takie flaki, to po co oglądasz i tu wypisujesz żale.

  • STARY FAN pisze:

   Dlaczego Marek przepada bez wieści?,po co nam 2Marek, który będzie się kręcił koło Uli??. Chyba tylko po to żeby zamieszać. Nie wierzę, że Ula popełni kolejny błąd,bo to byłby już koniec tej postaci( co za dużo to nie zdrowo).Obawiam się co stało się z Markiem,mam nadzieję, że nie dorwia go kumple Aleksa.

 • Gość pisze:

  Stara Brzydula super serial! Niestety nowa nudna jak flaki z olejem, robiona na siłę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×