NewsyRozczarowani widzowie krytykują finał serialu "BrzydUla 2". Julia Kamińska odniosła się do przykrych komentarzy o losach Marka i Uli

Rozczarowani widzowie krytykują finał serialu "BrzydUla 2". Julia Kamińska odniosła się do przykrych komentarzy o losach Marka i Uli

BrzydUla 2 - Julia Kamińska
BrzydUla 2 - Julia Kamińska
Krystyna Miśkiewicz
27.05.2022 12:20, aktualizacja: 27.05.2022 16:32

Serial BrzydUla to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych ostatniej dekady. Na ekranie zadebiutował po raz pierwszy ponad dziesięć lat temu i był emitowany przez TVN. Powstał on na podstawie kolumbijskiego oryginału. Opowiada losy niezbyt urodziwej, ale bardzo mądrej Urszuli Cieplak. Dziewczyna tuż po skończonych studiach rozpoczyna pracę w domu mody. Niestety ze względu na swój wygląd i stylizacje szybko staje się obiektem kpin. W ciągu trwania fabuły jej wygląd z czasem się zmienia i bohaterka przechodzi wielką metamorfozę. Rozkochuje też w sobie przystojnego prezesa, a pierwsza seria skończyła się szczęśliwym zakończeniem.

W polskiej wersji serialu w postać Uli od samego początku wciela się Julia Kamińska. Aktorka tym wcieleniem podbiła serca widzów, a jej kariera nabrała wielkiego rozpędu. Po ponad dekadzie serial wrócił na antenę, jednak widzowie nie są zadowolenia z zakończenia.

Julia Kamińska odpowiada na krytykę widzów po finałowym odcinku BrzydUli

Po ponad dekadzie przerwy serial ku uciesze fanów w 2020 roku wrócił na antenę. W pierwszym odcinku kolejnej serii główni bohaterowie, czyli Marek i Ula wracają na ekrany jako małżeństwo z 10-letnim stażem i trojgiem dzieci. Niestety w ich związek wkradają się rutyna i zdrady. Widzowie z zapartym tchem śledzili, jak małżeństwo przetrwa kryzys. Niestety w finałowych odcinkach nie doczekali się happy endu. Spotkało się to z rozczarowaniem i krytyką. Na komentarze zawiedzionych widzów odpowiedziała Julia Kamińska.

Najczęściej oczekiwania fanów w przypadku serialu codziennego są takie, że główni bohaterowie będą szczęśliwi i będą razem. To się trochę wyklucza. Nie kierujemy się tym. Kierujemy się tym, co wiemy, co umiemy i co uważamy za słuszne. A nie tym, że ktoś chce, żeby oni byli szczęśliwi. Sorry - powiedziała aktorka w rozmowie z Telemagazynem.

Oglądaliście już finał BrzydUli? Jesteście rozczarowani, czy wręcz przeciwnie?

 • Julia Kamińska - zdjęcie z planu BrzydUli
 • BrzydUla 2: Paula całuje Ulę
 • Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli
 • BrzydUla 2 – Julia Kamińska
 • Julia Kamińska na planie BrzydUli w sukience z sieciówki
 • Julia Kamińska w sukience z sieciówki
 • Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli
 • Filip Bobek - jak wygląda obecnie?
 • Kto pocałuje Ulę Cieplak?
 • Julia Kamińska na planie BrzydUli w sukience z sieciówki
 • Julia Kamińska i Katarzyna Ankudowicz na planie BrzydUli 2
 • Julia Kamińska i Katarzyna Ankudowicz na planie BrzydUli 2
[1/12] Julia Kamińska - zdjęcie z planu BrzydUli
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także