Kiedy „BrzydUla 2” wraca na antenę? Znamy dokładną datę emisji pierwszego odcinka po przerwie

BrzydUla 2

BrzydUla 2

BrzydUla po ponad dziesięcioletniej przerwie wróciła na szklane ekrany. Mimo zapewnień producentów, nowe odcinki nie zostały wyemitowane przed końcem tego roku. Kiedy serial wróci na antenę?

Pierwszy odcinek BrzydUli został wyemitowany 6 października 2008 roku. Producenci nie spodziewali się, że format zostanie tak ochoczo przyjęty przez telewidzów i już wkrótce okaże się jednym z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Mimo dużego zainteresowania, na drugą część przygód Uli Cieplak musieliśmy czekać aż 11 lat.

Fani produkcji ostatni odcinek obejrzeli 18 grudnia i od tamtego czasu niecierpliwie czekają na to czy Ula i Marek w końcu się pogodzą. Chociaż producenci zapewniali, że jeszcze przed nowym rokiem zobaczymy kontynuację, tak się nie stało.

Sprawdziliśmy, kiedy BrzydUla 2 wróci na antenę TVN7.

Kiedy nowy odcinek BrzydUli 2?

W nowym sezonie poznaliśmy Ulę (Julia Kamińska) jako matkę trojga dzieci, która karierę zawodową poświęciła na rzecz rodziny. Decyzja ta wywołała w jej życiu prawdziwą lawinę zdarzeń. W tym czasie doświadczyła poważnego kryzysu w małżeństwie oraz dopuściła się zdrady, sądząc, że jej mąż sypia ze swoją asystentką.

Widzowie z niecierpliwością wyczekiwali pierwszego odcinka serialu, który do 18 grudnia trzymał wszystkich w napięciu. Wielkie było rozczarowanie fanów, gdy po świętach okazało się, że na antenie TVN7 do końca roku nie obejrzą BrzydUli. Wyraz swojemu niezadowoleniu dawali w komentarzach na oficjalnym profilu serialu:

  • Przestańcie mnie tak trzymać w napięciu, bo spać po nocach nie mogę. Ciągle tylko myślę, czy w końcu szczerze porozmawiają!
  • Szkoda ze znowu musieli się rozstać. W 1 części pogodzili się w ostatnim odcinku i w 2 też tak ma być? Mam nadzieję, że nacieszymy się jeszcze trochę ich szczęściem.
  • Mogliby już ze sobą porozmawiać, tyle odcinków minęło, chciałabym pooglądać serial ciesząc się ich szczęściem. Mam nadzieję, że szybko się pogodzą.

Produkcja tuż przed świętami postanowiła wypuścić ostatni, 55. odcinek, w którym działo się niemałe zamieszanie. Po tym, jak Marek odzyskał wolność, Ula chciała z nim pilnie porozmawiać, jednak musiała udać się na spotkanie z Febo (Mariusz Zaniewski). Sytuacja w firmie nie wygląda najlepiej.

Pierwotnie zapewniano, że jeszcze przed sylwestrem fani zobaczą kolejną część przygód Uli Cieplak, jednak tak się nie stało. Mamy też dobrą wiadomość. Już 4 stycznia będziemy mogli obejrzeć kolejny premierowy odcinek. Użytkownicy Playera odcinki 56-58 mogli oglądać już od 18 grudnia, a 59-61 od 25 grudnia.

Uważacie, że Uli uda się jeszcze uratować swoje małżeństwo? My mocno trzymamy kciuki!


brzydula.tvn_1314485112377527643863154193020629424480644nbrzydula.tvn_132000424818597918701447150775495740162405n
Julia Kamińska na finale BrzydUli

Julia Kamińska na finale BrzydUli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×