NewsyKiedy "BrzydUla 2" wraca na antenę? Znamy dokładną datę emisji pierwszego odcinka po przerwie

Kiedy "BrzydUla 2" wraca na antenę? Znamy dokładną datę emisji pierwszego odcinka po przerwie

BrzydUla 2
BrzydUla 2
Magda Kwiatkowska

30.12.2020 17:40, aktual.: 30.12.2020 21:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwszy odcinek BrzydUli został wyemitowany 6 października 2008 roku. Producenci nie spodziewali się, że format zostanie tak ochoczo przyjęty przez telewidzów i już wkrótce okaże się jednym z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Mimo dużego zainteresowania, na drugą część przygód Uli Cieplak musieliśmy czekać aż 11 lat.

Fani produkcji ostatni odcinek obejrzeli 18 grudnia i od tamtego czasu niecierpliwie czekają na to czy Ula i Marek w końcu się pogodzą. Chociaż producenci zapewniali, że jeszcze przed nowym rokiem zobaczymy kontynuację, tak się nie stało.

Sprawdziliśmy, kiedy BrzydUla 2 wróci na antenę TVN7.

Kiedy nowy odcinek BrzydUli 2?

W nowym sezonie poznaliśmy Ulę (JuliaKamińska) jako matkę trojga dzieci, która karierę zawodową poświęciła na rzecz rodziny. Decyzja ta wywołała w jej życiu prawdziwą lawinę zdarzeń. W tym czasie doświadczyła poważnego kryzysu w małżeństwie oraz dopuściła się zdrady, sądząc, że jej mąż sypia ze swoją asystentką.

Widzowie z niecierpliwością wyczekiwali pierwszego odcinka serialu, który do 18 grudnia trzymał wszystkich w napięciu. Wielkie było rozczarowanie fanów, gdy po świętach okazało się, że na antenie TVN7 do końca roku nie obejrzą BrzydUli. Wyraz swojemu niezadowoleniu dawali w komentarzach na oficjalnym profilu serialu:

  • Przestańcie mnie tak trzymać w napięciu, bo spać po nocach nie mogę. Ciągle tylko myślę, czy w końcu szczerze porozmawiają!
  • Szkoda ze znowu musieli się rozstać. W 1 części pogodzili się w ostatnim odcinku i w 2 też tak ma być? Mam nadzieję, że nacieszymy się jeszcze trochę ich szczęściem.
  • Mogliby już ze sobą porozmawiać, tyle odcinków minęło, chciałabym pooglądać serial ciesząc się ich szczęściem. Mam nadzieję, że szybko się pogodzą.

Produkcja tuż przed świętami postanowiła wypuścić ostatni, 55. odcinek, w którym działo się niemałe zamieszanie. Po tym, jak Marek odzyskał wolność, Ula chciała z nim pilnie porozmawiać, jednak musiała udać się na spotkanie z Febo (Mariusz Zaniewski). Sytuacja w firmie nie wygląda najlepiej.

Pierwotnie zapewniano, że jeszcze przed sylwestrem fani zobaczą kolejną część przygód Uli Cieplak, jednak tak się nie stało. Mamy też dobrą wiadomość. Już 4 stycznia będziemy mogli obejrzeć kolejny premierowy odcinek. Użytkownicy Playera odcinki 56-58 mogli oglądać już od 18 grudnia, a 59-61 od 25 grudnia.

Uważacie, że Uli uda się jeszcze uratować swoje małżeństwo? My mocno trzymamy kciuki!

Obraz
Obraz
Julia Kamińska na finale BrzydUli
Julia Kamińska na finale BrzydUli
BrzydUla 2
BrzydUla 2
Sylwester w TVN7. BrzydUla2
Sylwester w TVN7. BrzydUla2
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także